Akbank 9 ödülle "Creativity International Awards"ta zirvede

  • Yazı boyutu
Akbank 9 ödülle "Creativity International Awards"ta zirvede

Akbank 9 ödülle "Creativity International Awards"ta zirvede

Akbank dünyanın en iyi ürün, hizmet ve iletişim projelerinin belirlendiği "Creativity International Awards" ödüllerinde 3 altın, 1 gümüş ve 5 jüri seçkin başarı ödülü kazanarak zirvede yer aldı.
     Akbank açıklamasına göre, Akbank, Online Faaliyet Raporu, Interaktif Sosyal Medya Eğitim Programı ve Kur ve Yönet Oyunu ile altın ödüllerin sahibi olurken, Banka'nın baskılı "Faaliyet Raporu" gümüş ödül kazandı.
     Akbank ayrıca KOBİ'ler Sizin İçin internet sitesi, Akbank Caz Festivali T-Shirt Tasarım Yarışması, Akbank Caz Radyosu ve F1 Viral Videosu ile de jüri seçkin başarı ödüllerine layık görüldü.
     Markalaşmada inovasyon ve tasarımın gün geçtikçe daha da önem kazandığının altını çizen Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü şu değerlendirmeyi yaptı:
     "Bugün her alanda yoğun bir rekabet yaşanıyor. Rekabette markanızın daha da öne çıkmasına yenilikçi ürün ve hizmetlerin yanında farklı, ses getiren ve inovatif iletişim projeleri de önemli katkı sağlıyor.
     Akbank olarak Türk bankacılık sektöründe birçok yenilikçi ürün ve hizmeti müşterilerimizin kullanımına sunduk, sunmaya da devam ediyoruz.
     İletişim projelerimizi tasarlarken de yaratıcı ve yenilikçi olmaya önem veriyoruz. Bu çalışmalarımız ve yatırımlarımız marka değerimize olumlu şekilde yansıyor. Yenilikçi uygulamalarımız ve yaratıcı iletişim projelerimiz, Türkiye'nin en değerli banka markası olan bankamızı seçkin uluslararası ödül platformlarında başarıya taşıyor."
    
    
    

Bu haberi 133 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir