Akbank, 5 çifti Küba'ya götürecek -Akbank Direkt Bankacılık Satış ve Pazarlamadan Sorumlu…

  • Yazı boyutu
Akbank, 5 çifti Küba'ya götürecek
     -Akbank Direkt Bankacılık Satış ve Pazarlamadan Sorumlu…

Akbank, 5 çifti Küba'ya götürecek -Akbank Direkt Bankacılık Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Bölüm Başkanı Gökay Dede: "Akbank Direkt ile bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için müşterilerimizin hem daha az vaktini alıyor hem de uygun işlem ücretlerinden faydalanmalarını sağlıyoruz" -"Tüm bu avantajların yanında müşterilerimize her ay birbirinden güzel destinasyonlarda tatil kazanma fırsatı veriyoruz"

Akbank Direkt İnternet veya Mobil'i kullananlar arasında yapılacak çekiliş sonucunda, 5 çift Küba'ya tatile götürülecek.
     Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, müşterileri için çeşitli ödüllü kampanyalar düzenleyen Akbank, 5 çifti Küba'ya tatile gönderiyor. Akbank Direkt İnternet veya Mobil'i 7 Ocak ile 3 Mart tarihleri arasında kullananlar arasında yapılacak çekiliş sonucu, 5 çift Küba'da 6 gece 7 gün tüm masrafların karşılandığı tatil yapma fırsatı bulacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Direkt Bankacılık Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Bölüm Başkanı Gökay Dede, özellikle bilişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeleri, zaman geçirmeden bankacılık ürünlerine uyarlayarak Akbank müşterilerinin hizmetine sunmaya önem verdiklerini kaydetti.
     Dede, müşterilerin Akbank'ı her alanda görmek istediğini ifade ederek, şunları aktardı:
     "Biz de müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek için her kanaldan müşterilerimize hızlı ve etkin hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Akbank Direkt İnternet ile müşterilerimizin olduğu yerde olmaya, onlara kazandırmaya devam ediyoruz. Teknolojideki gelişmelerin ışığında yaptığımız geliştirmeler ve yeniliklerle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Akbank Direkt ile bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için müşterilerimizin hem daha az vaktini alıyor hem de uygun işlem ücretlerinden faydalanmalarını sağlıyoruz.
     Üstelik tüm bu avantajların yanında müşterilerimize her ay birbirinden güzel destinasyonlarda tatil kazanma fırsatı vererek, hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Son kampanyamız olan Küba kampanyasıyla da Akbank Direkt kullanan beş çifti, rüya gibi bir tatil için Küba'ya gönderiyoruz."
     Açıklamaya göre Akbank, geçen yıl toplam 120 milyon dolarlık teknoloji yatırımı yaptı. Akbank'ta yapılan her üç işlemden ikisi Direkt Bankacılık kanallarından yapılıyor.
     Akbank, Akbank Direkt İnternet ile Türkiye'deki aktif internet bankacılığı kullanıcılarının yüzde 15'ine hizmet veriyor. Akbank Direkt İnternet 400'e yakın işlem ile farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.
     Akbank'ın internette müşterilerin kullanımına sunduğu ürün ve hizmetler, hem ulaşım kolaylığı hem de maliyet avantajına sahip bulunuyor. Bu nedenle Akbank Direkt İnternet, Akbank müşterilerinin kullanmayı tercih ettiği bir bankacılık kanalı olarak da öne çıkıyor. Akbank müşterileri, Akbank Direkt'in avantajlı faiz oranları, düşük işlem ücretleri ve 7/24 özgürce işlem yapabilme özelliklerinin yanı sıra ödüllü çekiliş kampanyalarına da büyük ilgi gösteriyor. Akbank dijital pazarlama kampanyaları konusunda da sektöre öncülük ediyor.
    
    
    

Bu haberi 116 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir