Akbank, 2013 yılında da Türkiye'nin En Değerli Banka Markası

  • Yazı boyutu
Akbank, 2013 yılında da Türkiye'nin En Değerli Banka Markası

Akbank, 2013 yılında da Türkiye'nin En Değerli Banka Markası

Akbank, Brand Finance tarafından gerçekleştirilen "Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası-2013" araştırmasında bir kez daha "Türkiye'nin En Değerli Banka Markası" oldu.
     Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil konuya ilişkin açıklamasında, Türkiye'nin ve Türk bankalarının yıldızının dünyada yükseldiğine dikkati çekti.
     Akbank olarak Türkiye'nin karlılığı, piyasa değeri en yüksek, en çağdaş şirketlerinden biri olduklarını ifade eden Binbaşgil, şunları kaydetti:
     "Ancak Akbank'ın gücü, karlılığının, finansal raporlara yansıyan rakamların çok ötesinde. Bugün bankamızın gücünü en iyi yansıtan göstergelerden biri de yıllardır yatırım yaptığımız, göz bebeğimiz Akbank markasıdır. Başarılı stratejimiz ve çalışmalarımızla markamızı seçkin uluslararası sıralamalarda daha yukarılara taşımaya devam ediyoruz. 2012'den sonra bu yıl da Brand Finance'in araştırmasında 'Türkiye'nin En Değerli Banka Markası' olmaktan memnuniyet duyuyoruz."
    
    
    

Bu haberi 100 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir