Akademi Tohum

  Turgut Özal Mahallesi 2222. Sok No:22/c Çakırlar Batıkent (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-549-4242177 -- --
  Önder bey (Satış ve Pazarlama Yetkilisi)

  Akademi Tohum Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Akademi Tohumculuk, 2013 yılında Çim ve Çim türü yem bitkileri Tohumları, Bitki Besleme Ürünleri konularında faaliyet göstermeye başlamış ve kısa süre zarfında sektörün yükselen yıldızı olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.Akademi Tohumculuk, çim tohumu üretiminde 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Profesyonel ekibiyle yaptığı ARGE çalışmalarıyla, modern tesislerinde, sizlere en iyi ürünü ve hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Kullanım alanlarına göre en mükemmel çim tohumu karışımlarını bir araya getirerek iklim, toprak yapısı ve müşteri taleplerine cevap vermektedir.

  Firmamız, müşterilerimiz tarafından talep edilen çim tohumlarının tedarik edilmesinin yanında yeşil alanların bakımı ile ilgili ürünler konusunda da faaliyet göstermektedir. Sıvı ve katı bitki besleme ürünlerimizile yeşil alanlarınız için gerekli olan gübre ve iz element ihtiyaçları en doğru şekilde karşılanmaktadır.

  Firmamız, çim tohumculuğu sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli ürün tedariğini kendine misyon edinmiştir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Akademi Tohum
  Turgut Özal Mahallesi 2222. Sok No:22/c Çakırlar Batıkent (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-549-4242177 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir