AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar -Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz:…

  • Yazı boyutu
AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar
  -Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz:…

AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar -Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz: -"Bu tür saldırılara pabuç bırakacak bir parti ve hükümet değiliz"

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılara ilişkin, "Bu tür saldırılara pabuç bırakacak bir parti ve hükümet değiliz" dedi.
     Bakan Yılmaz, Kalkınma Bakanlığı'nda İspanya Ekonomi Bakanlığı'nın Ticaretten Sorumlu Müsteşarı Jaime Garcia Legaz Ponce ve beraberindeki heyet ile görüştü.
     Görüşmesinin ardından AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılara ilişkin bir soruyu yanıtlayan Yılmaz, siyasi partilerin halkı temsil ettiğini belirtti.
     Yılmaz, bu partilere ve bu partilerin il ve merkez teşkilatlarına yapılan saldırıların aslında halka yapılan saldırılar olduğunu ifade ederek, "Bu partilere oy veren insanların iradesine, milletin iradesine yapılmış saldırılardır. Hiçbir şekilde tasvip edilmeyecek saldırılardır. Bu tür saldırılara pabuç bırakacak bir parti ve hükümet değiliz. Demokratik bir çerçevede şiddetten uzak bir şekilde Türkiye'de siyasetin gelişmesi yönünde ekonomide, demokraside çalışmalarımız devam edecektir" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 106 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir