AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na saldırılar -ATO Başkanı Bezci: -"Çok kritik bir…

  • Yazı boyutu
AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na saldırılar
  -ATO Başkanı Bezci:
  -"Çok kritik bir…

AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na saldırılar -ATO Başkanı Bezci: -"Çok kritik bir süreçte yapılan bu saldırılar provokasyon amaçlıdır. Türkiye'nin büyük ve güçlü ülke olmasını engellemeye çalışanlar hiçbir şekilde başarılı olamayacaklardır"

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, çok kritik süreçte yapılan bu saldırıların provokasyon amaçlı olduğunu belirterek, Türkiye'nin büyük ve güçlü ülke olmasını engellemeye çalışanların hiçbir şekilde başarılı olamayacağını ifade etti.
     Bezci, yaptığı yazılı açıklamada, Başkent'te dün akşam gerçekleşen ve AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'nı hedef alan saldırıları kınadı.
     Türkiye'nin çok hassas bir süreçten geçtiğinin altını çizen Bezci, bu dönemde oluşturulmak istenen barış ortamını bozmaya yönelik saldırıların hiçbir kesimin ekmeğine yağ sürmeyeceğini kaydetti.
     Bezci, Türkiye'de ne zaman iyi işler yapılmaya çalışılsa, bu durumu istemeyenlerin arı kovanına çomak sokmak istediklerini ifade ederek, iktidarıyla, muhalefetiyle, işçisiyle, işvereniyle tüm kesimlerin birlik ve beraberliğini hiçbir gücün bozamayacağını bildirdi.
     Bezci, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
     "Çok kritik bir süreçte yapılan bu saldırılar provokasyon amaçlıdır. Hedef sadece bir parti ve bir bakanlık değil tüm Türkiye'dir. Türkiye'nin büyük ve güçlü ülke olmasını engellemeye çalışanlar hiçbir şekilde başarılı olamayacaklardır."
     Bezci, açıklamasında ayrıca saldırıda yaralananlara geçmiş olsun dileklerini de iletti.
    
    
    

Bu haberi 192 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir