AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar -MÜSİAD Başkanı Olpak:…

  • Yazı boyutu
AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar
  -MÜSİAD Başkanı Olpak:…

AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar -MÜSİAD Başkanı Olpak: "Saldırılar manidar ve ve provokatif"

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, Türkiye'nin demokratikleşme ve barış sürecinde önemli adımlar attığı bir dönemde AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yapılan saldırıları, manidar ve provokatif saldırılar olarak gördüklerini belirtti.
     Olpak, AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılara ilişkin yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
     "Türkiye'nin demokratikleşme ve barış sürecinde önemli adımlar attığı bir dönemde Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi'ne ve Adalet Bakanlığı'na yapılan saldırıları manidar ve provokatif saldırılar olarak görüyoruz. Türkiye, birlik ve beraberlik yolunda yürümeye devam edecektir. Huzurdan ve sağduyudan yana olduğumuzun altını çiziyor, işadamları olarak büyük ve saygın Türkiye idealine inancımızı yineleyerek, Adalet ve Kalkınma Partisi'ne, Adalet Bakanlığı'mıza ve saldırılarda yaralanan vatandaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."
    
    
    

Bu haberi 112 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir