AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar -TESK Genel Başkanı Palandöken,…

  • Yazı boyutu
AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar
  -TESK Genel Başkanı Palandöken,…

AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı'na yönelik saldırılar -TESK Genel Başkanı Palandöken, saldırıları kınadı: -"Türkiye'nin gelişmesini istemeyen bazı güçler, en kritik günlerde ortalığı karıştırmak istiyorlar"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Adalet Bakanlığı ile AK Parti Genel Merkezi'ne eş zamanlı yapılan saldırıları kınadı.
     Palandöken, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara'da dün gece eş zamanlı olarak yapılan iki saldırıyı kınadıklarını belirterek, şunları kaydetti:
     "Büyük üzüntü duyduğum menfur saldırıyı nefretle kınıyorum. Türkiye'nin ekonomik olarak da demokratik olarak da yükselmesini, gelişmesini istemeyen bazı güçler, en kritik günlerde ortalığı karıştırmak istiyorlar. Artık bu tür girişimler, ülkedeki gelişmeleri engelleyemeyecek. Bu saldırılar aslında halkımıza yapılan saldırılardır. Demokrasinin gelişmesini sabote etmek isteyenler halkımızdan en güzel cevabı alacaklardır.
     Türkiye'nin düzlüğe çıkma aşamasında bu tür saldırılar demokrasiye yapılan darbedir. Her şeyin meşru zeminler üzerinde tartışılıp demokratik çözümler üretilmesi yerine silahla çözüm üretilmeye çalışılması, Türkiye'nin demokratikleşmesini geciktirecektir."
    
    
    

Bu haberi 106 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir