Ajda Pekkan'a "Tüm Zamanların Değişmeyen Markası" ödülü -Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Marka…

  • Yazı boyutu
Ajda Pekkan'a "Tüm Zamanların Değişmeyen Markası" ödülü 
  -Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Marka…

Ajda Pekkan'a "Tüm Zamanların Değişmeyen Markası" ödülü -Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Marka Zirvesi, 3 Nisan'da Ankara'da yapılacak -Zirvede Ajda Pekkan'a "Tüm Zamanların Değişmeyen Markası" ödülü verilecek

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Marka Zirvesi, 3 Nisan'da Ankara'da yapılacak. Zirvenin gerçekleştirileceği gecenin sonunda sanatçı Ajda Pekkan'a "Tüm Zamanların Değişmeyen Markası" ödülü verilecek.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, ITEC International Business School tarafından 3 Nisan'da Ankara Sheraton Otel'de bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Marka Zirvesi, ünlü konuşmacıları ağırlamaya hazırlanıyor.
     "Markam 2023 Zirvesi"ne bir çok markanın temsilcisinin yanı sıra, siyaset ve sanat dünyasından isimler katılacak. Zirvenin gerçekleştirileceği gecenin sonunda sanatçı Ajda Pekkan'a "Tüm Zamanların Değişmeyen Markası" ödülü verilecek.
     ITEC International Business School Kurucu Başkanı Akın Yılmaz, hızla değişen yeni dünya düzeninde iş dünyasına destek olmayı hedeflediklerini belirtti.
     Bu yılki zirvenin ana temasının "®MARKAM 2023" olarak belirlendiğini aktaran Yılmaz, şunları kaydetti:
     "Geniş katılımlı bir organizasyon olması, çok sayıda ünlü ismi ağırlaması ve sürdürülebilir olması ile Ankara'da bir ilki gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Önümüzdeki 10 yıllık süreç zarfında dünyadaki 100 büyük global marka arasına, ülkemizden de en az 10 markanın girmesini hedef alan yaklaşımımız doğrultusunda zirvemizin ana temasını '®MARKAM 2023' olarak belirledik. Gelecekte rekabet koşulları çok daha çetin şartlarda olacak. Bu zirveler vesilesiyle işletmelerimizi ve kurumlarımızı geleceğin rekabet ortamına hazırlamayı kendimize hedef olarak belirledik."
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir