Poyraz Yangin Ve Güvenlik Sistemleri Ltd.şti.

  Fevzi çakmak Cad. No 3 Göcek (Fethiye / Muğla / Türkiye)
  090-252-6452842 090-252-6451081
  Bora Fidan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Ais Otomatik Tanimlama Cihazi ( Ots )

  • Ürün Adı : Ais Otomatik Tanimlama Cihazi ( Ots )

  Ürün Hakkında

  T.C. Denizcilik Müsteşarlığı tarafından test edilerek onaylanan sistem 3 ana bileşenden oluşmaktadır:

  · AIS Transponder: IEC 62287-1 AIS Klas-B”CS” standardına göre tasarlanmış bir telsiz sistemidir. Üzerinde 3 adet alıcı, 1 adet verici bulunmakta, diğer gemi ve AIS Kıyı Baz İstasyonları ile hem ulusal hem de uluslararası sularda haberleşebilmektedir.

  · AIS Ara Yüz Birimi: AIS Transponder’ından gelen NMEA 0183 formatındaki bilgileri metin veya grafik tabanlı olarak görüntüleyen ve raporlayan maliyet odaklı tasarlanmış bir OTS bileşenidir. 5,1 inç, tek renkli, alınan ve gönderilen tüm AIS bilgilerini, civar teknelerden gelen bilgileri (çarpışma, yardım, gibi) metin ve/veya grafik olarak görüntüleyebilir. Zoom özelliği ile civardaki tüm gemi trafiğini detaylı olarak raporlar ve günceller.
  AIS Ara Yüz Birimi, ÖTV`siz Yakıt Takip Sistemi için gereken yardımcı donanım bileşenleriyle, T.C. Denizcilik Müsteşarlığı’nın tebliğinde belirtilmiş tüm fonksiyonları (yakıt takibi ve türetilmiş bilgilerin saklanması) güvenli bir şekilde yerine getirir. P450 AIS-B’de, ÖTV`siz Yakıt Takip Sistemi tümleşik ISO/IEC 14443 standardında Kontaksız Akıllı Kart okuyucu ve yazıcı ünitesi ile gerçekleştirilmiştir ve ayrı bir cihaz veya üniteye gerek yoktur.

  ·VHF ve GPS Anten: AIS Transponder’ı coğrafi koordinatları GPS anteninden almakta, VHF anteni üzerinden ise diğer gemi ve baz istasyonlar ile haberleşmektedir.

  P450 AIS-B, IMO ve T.C. Denizcilik Müsteşarlığı’nın ileride tanımlayabileceği ihtiyaçları da karşılayabilecek esneklikte tasarlanmış bir sistem olup, tüm Türkiye sathında yerleşik REM Elektronik Yatırımları A.Ş. Teknik Destek ve Bakım birimlerinin garantisi altındadır.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Poyraz Yangin Ve Güvenlik Sistemleri Ltd.şti.
  Fevzi çakmak Cad. No 3 Göcek (Fethiye / Muğla / Türkiye)
  090-252-6452842
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir