Poyraz Yangın Ve Güvenlik Sistemleri

  Cumhuriyet mah.48310 Göcek ( / Muğla / Türkiye)
  090-252-6452842 090-252-6451081
  Bora Fidan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Ais Klas B Otomatik Tanimlama Sistemi

  • Ürün Adı : Ais Klas B Otomatik Tanimlama Sistemi

  Ürün Hakkında

  POYRAZ Yangın ve Güvenlik Sistemleri olarak bayisi olduğumuz Otomatik Tanımlama Sistemi, farklı tipteki deniz taşıtlarına monte edilen VHF Deniz bandında (161.975Mhz-162.025Mhz) çalışan telsiz sistemi ile deniz taşıtına ait dinamik ve statik sefer bilgilerini,etraftaki diğer gemilere ve sahilde kurulu Kıyı AIS Baz istasyonlarına gönderen, diğer gemi ve baz istasyon bilgilerini alan ve bu sayede ulusal ve uluslararası sularda seyir emniyet ve deniz güvenliğini sağlayan Elektronik Haberleşme Sistemi`dir.

  AIS Klas-B OTS Sistemi REM A.Ş.nin yıllara dayalı AR-GE tecrübesi ile tasarlanan AIS Klas-B OTS Sistemi, T.C. Denizcilik Müsteşarlığı`nın 11/09/2007 tarih ve 26640 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yürürlüğe giren tebliğine uyumlu olarak hazırlanmıştır.Aynı kurum tarafından test edilerek onaylanan sistem 4 ana bileşenden oluşmaktadır.

  AIS Transponder : IEC 62287-1 AIS Klas B Standardına göre tasarlanmış bir telsiz sistemidir.Üzerinde 3 adet alıcı, 1 adet verici bulunmakta,diğer gemi ve AIS Kıyı Baz istasyonları ile hem ulusal hemde uluslararası sularda haberleşebilmektedir.

  AIS Görüntüleme Birimi : AIS Transponder`ından gelen NMEA 0183 formatındaki bilgileri metin veya grafik bazlı olarak raporlayan maliyet odaklı tasarlanmış bir OTS sistem bileşenidir. 5.1 inch tek renkli olarak, alınan ve gönderilen tüm AIS bilgilerini metin veya grafik olarak görüntüleyebilir. Zoom özelliği ile civardaki tüm gemi trafiğini detaylı olarak raporlar ve günceller.

  T.C. Denizcilik Müsteşarlığının zorunlu tuttuğu denizde çatışma , Sağlık , Yangın gibi Alarm ve mesaj yollama birimi bu ünite üzerindedir. AIS Görüntüleme Birimi, ÖTV siz Yakıt Takip Sistemi için gereken Kontaksız Akıllı Kart, Kontaksız Akıllı Kart Okuyucu yardımcı bileşenleridir, T.C. Denizcilik Müsteşarlığı`nın tebliğinde belirtilmiş tüm fonksiyonları güvenli bir şekilde yerine getirir.

  AIS CLASS B-CS OTS Sisteminde, ÖTV siz Yakıt Takip Sistemi için ayrı bir cihaz veya üniteye gerek yoktur.

  VHF ve GPS Anten : AIS Transponder`u coğrafi kordinatları GPS anteninden almakata, VHF anteni üzerinden diğer gemi ve baz istasyonlar ile haberleşmektedir.

  ÖTV siz Yakıt Takip Sistemi : AIS Görüntüleme biriminin üzerinde, ISO/IEC 14443 standardında Kontaksız Akıllı Kart okuyucu ve yazıcı ünitesi ile ÖTV siz yakıt kullanımı takibini yapan ve gerekli bilgileri uzun süreli kaydeden sistemdir.

  REM AIS Sistemi, IMO ve T.C. Denizcilik Müsteşarlığı`nın ileride tanımlayabilceği ihtiyaçları da karşılayabilecek esneklikte tasarlanmış bir sistem olup tüm Türkiye sathında yerleşik REM Elektronik A.Ş. Teknik Destek ve Bakım birimlerinin garantisi altındadır.P450 AIS-B, IMO ve T.C. Denizcilik Müsteşarlığı’nın ileride tanımlayabileceği ihtiyaçları da karşılayabilecek esneklikte tasarlanmış bir sistem olup, tüm Türkiye sathında yerleşik REM Elektronik Yatırımları A.Ş. Teknik Destek ve Bakım birimlerinin garantisi altındadır.
  Ek olarak Zihni holding bölge bayisi olan firmamızın
  satış ve montaj ekibi 3 araç ile Göcek,Fethiye;kemer,Kaş,Kalkan,Köyceğiz,Gökova,Marmaris,Orhaniye,Bozburun,Bodrum ,Turgutreis,Yalıkavak,Bitez ve diğer sahili şeridinde hizmet vermektedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Poyraz Yangın Ve Güvenlik Sistemleri
  Cumhuriyet mah.48310 Göcek ( / Muğla / Türkiye)
  090-252-6452842
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir