Airfel, logosunu değiştirdi

  • Yazı boyutu
Airfel, logosunu değiştirdi

Airfel, logosunu değiştirdi

Isıtma sektörü markalarından Airfel, marka kimlik çalışmaları doğrultusunda logosunu yeniledi.
     Airfel açıklamasına göre, bünyesinde bulunduğu Daikin'in "güvenli konfor" prensibini "Kırmızı-Beyaz" renklerle "Alev" sembolü olarak logosuna taşıyan Airfel, tabeladan dekorasyona kadar kapsamlı bir bayi yenileme çalışmasına da başladı.
     Daikin Türkiye'nin iddialı büyüme performansı ve hedefleri doğrultusunda 2013'ü yenilenme yılı olarak ilan eden Airfel, bunun ilk işaretini logo değişikliğine giderek verdi.
     Logosunda "Kırmızı Alev" sembolünü tercih eden Airfel, bayi tabelalarında kırmızı zemin üzerine beyaz olarak yer alan "Alev" ve Airfel yazısına yer verdi. Tüm Airfel bayilerinin, iç dekorasyonu da bu değişikliğe uygun olarak yeniden tasarlandı. Tabelasında yeni logo ve "Güvenli Kombi" sloganı ile müşterilerini karşılayan Airfel bayileri, ferahlık hissi veren beyaz ağırlıklı yeni tasarımı ile ürünlerindeki güvenlik ve konfor önceliğini iç ortamlarına taşımış olacak.
     Daikin Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Hasan Önder, konuyla ilgili değerlendirmede bulunarak, Airfel bayilerindeki yenileme çalışmalarının yıl sonuna kadar tamamlanacağını belirtti.
     Önder, Türkiye'de tüketicinin uzun yıllardır büyük teveccüh gösterdiği Airfel markasının, Daikin çatısı altında büyümeye ve gelişmeye devam ettiğini ifade ederek, şunları kaydetti:
     "Güvenlik, yüksek verimlilik, tasarruf ve çevre dostu çözümleriyle tüketicinin en çok tercih ettiği kombi markalarının başında gelen Airfel, bu yıl 13 emniyet sensörüyle konfor ve güvenliği bir arada sunan ürünleri ile de büyük ilgi gördü. Biz de müşteri odaklı hizmet anlayışımız doğrultusunda, ürünlerimizdeki güvenli ve konforlu ısıtma özelliğini kurum kimliğimiz ile özdeşleştirerek logomuzu yenilerken, bayilerimizde kapsamlı bir yenileme çalışması başlattık.
     Airfel, önümüzdeki dönemde tüketicisinin ısınma ve sıcak su ihtiyacını konfor ve güvenliği bir araya getirdiği ürünleri ile en üst seviyede karşılarken, güçlü Ar-Ge departmanı ve inovatif yaklaşımı ile sektörünün öncüleri arasında yer almaya devam edecektir."
    
    
    

Bu haberi 125 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir