As Stor Dekorasyon Ve Perde Sistemleri

  Karayolları Mah. Hekimsuyu Cad. 559.Sok. No:10 Küçükköy (Gaziosmanpaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5371383 090-212-5370683
  As Stor Dekorasyon Ve Perde Sistemleri (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ahşap Jaluzi Perde

  • Ürün Adı : Ahşap Jaluzi Perde

  Ürün Hakkında

  Ahşap Jaluzi Perde

  Ahşabın sıcaklığını ve estetik görünümün tercih edenlerin kullandığı ahşap jaluzi perdeler 10 yılı aşkın süredir firmamız tarafından ithal edilmekte toptan ve perakende satışı gerçekleştirilmektedir.
  Son derece stilize, doğal bir estetik yayan, mekanla bütünleşen onun adeta bir parçası olabilen ve ışığın mekana dağılımının istenilen şekilde ayarlanabilmesini olanak veren yapısı ile ahşap jaluzi perde sistemleri, evlerde,işyerlerinde, villalarda,yatlarda ,kafe ve restaurantlar da, kısacası ahşabın sıcaklığını ve estetiğini istediğiniz tüm mekanlarda uygulanabilen perdelerdir.
  Firmamız tarafından ithalatı gerçekleştirilen ahşap jaluzi perde sistemleri,özel olarak seçilen ve fırınlanarak kurutulmuş ahşaplardan üretilmiş olmasının sağladığı dayanıklılık,sıcak ve soğuktan etkilenmeme özelliği sayesinde uygulandığı mekanlarda uzun süre kullanılabilmektedir.
  Genişliklerine göre sınıflandırılan ahşap jaluzi perdelerimizden , 25 mm olan ahşap jaluzi perdelerde 5 renk , 50 mm ahşap jaluzi perdelerde 6 standart renk mevcut olup,istenilen renklerde uygulamalar yapılabilmektedir.
  50 mm Ahşap jaluzi perdelerimizin motor kontrollü olarak kullanılması da mümkündür. Motorlu perdelerin uzaktan kumanda ve/veya butonla olarak uygulanabilmesi kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

  Tümünü göster
  As Stor Dekorasyon Ve Perde Sistemleri
  Karayolları Mah. Hekimsuyu Cad. 559.Sok. No:10 Küçükköy (Gaziosmanpaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5371383
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir