AGSD, İstanbul Moda Akademisi ile moda tasarımı eğitimi verecek

  • Yazı boyutu
AGSD, İstanbul Moda Akademisi ile moda tasarımı eğitimi verecek

AGSD, İstanbul Moda Akademisi ile moda tasarımı eğitimi verecek

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği (AGSD), İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle moda yönetimi ve moda tasarımı konularında Ankara'da eğitim programı düzenleyecek.
     AGSD'den yapılan yazılı açıklamaya göre, dernek, İMA işbirliğiyle "moda yönetimi ve moda tasarımı" konularında Ankara'da 3 aylık bir eğitim programı düzenlenecek.
     Eğitim, İMA'nın uzman eğitmenleri tarafından verilecek.
     Moda perakende sektöründe moda yönetimi ve moda tasarımı esaslarına dayalı temel eğitim programı moda sektöründe çalışan veya çalışmak isteyenler ile sektördeki güncel gelişmeleri takip etmek isteyenlere yönelik olacak.
     Eğitim, 6 Nisan - 22 Haziran tarihleri arasında Cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında, 30 saati moda yönetimi, 30 saati de moda tasarımı olmak üzere toplam 60 saat üzerinden verilecek.
     AGSD'nin dernek ofisinde verilecek derslere 3 bin 400 lira ücreti ödeyen herkes katılabilecek. İsteyen firma ve kişilere de bazı şartları yerine getirmeleri durumunda Ekonomi Bakanlığı'nca sağlanan yüzde 70'lik destekten faydalanma imkanı sağlanacak. Bu durumdaki kişiler bin 20 lira ödeyerek eğitime katılabilecek.
    
    
    

Bu haberi 245 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir