Agroweld Sera Market A.ş.

  Çalkaya 112 Sok (Aksu / Antalya / Türkiye)
  090-242-4262658 -- 090-506-7047557
  MEHMET YALÇINKAYA (Üretim Müdürü)

  Agroweld Sera Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Agroweld Sera Teknolojileri, Otomasyon & Tarım Makina Sanayi

  2012 yılında Antalya Aksu'da Agroweld Sera Teknolojileri Otomasyon & Tarım Makinaları Sanayi olarak hizmete başladık. Özellikle fide firmalarına hijyen ve dezenfeksiyon konusunda kaliteli ve teknolojik hizmet ve servis vermek amacında olan firmamız , firmalara özel imalatlar da yapmaktadır .

  Agroweld başarıya ulaşmak için müşteri odaklı ve verimliği merkez alan bir yönetim şekline sahiptir. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurtdaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

  Agroweld hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Farklı işletmelere girdi sağlamak hedefi ile çevre ve tüketici dostu ürün gamıyla, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine yönelik satış ve pazarlama ağını oluşturmaktadır.

  Agroweld, tarımsal üretim için kaliteli ve özel ürünler gelştirmek amaçlı Ar-ge çalışmalarıyla da nitelikli ve eğitimli çalışmaları ile; firmalar ve üreticilerine en iyi hizmeti prensip edinmiş, geleceğini bu misyon temelinde kurmakta olan bir şirkettir.

  Agroweld'in markasının değeri sadece Türkiye sınırları içinde değil bölgesel ve küresel ölçekte yükselmeyi hedeflemektedir. Agroweld özellikle hizmet sektöründe lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
  Agroweld , hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonuncunda da dünya ölçeğinde saygın marka oluşturmak adına emin adımlarla yükselmektedir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Agroweld Sera Market A.ş.
  Çalkaya 112 Sok (Aksu / Antalya / Türkiye)
  090-242-4262658 / 090-506-7047557
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir