Afyonkarahisar'daki patlama -Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası Başkanı Koçoğlu:…

  • Yazı boyutu
Afyonkarahisar'daki patlama
  -Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası Başkanı Koçoğlu:…

Afyonkarahisar'daki patlama -Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası Başkanı Koçoğlu: -"Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve metanetler diliyorum. Tüm hemşehrilerimizin ve tüm ulusumuzun başı sağ olsun"

Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) Başkanı Şükrü Koçoğlu, Afyonkarahisar'daki patlamalara ilişkin olarak, "Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve metanetler diliyorum. Tüm hemşehrilerimizin ve tüm ulusumuzun başı sağ olsun" dedi
     İNTES Başkanı Koçoğlu Afyonkarahisar'daki mühimmat deposunda meydana gelen patlama ile ilgili yayımladığı baş sağlığı mesajında olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, 25 askerin patlamada şehit olmasının kendilerini derin üzüntüye boğduğunu ifade etti.
     Güvenlik güçlerinin ulusun güvenliği için gece gündüz demeden çalışarak, yeri geldiğinde canlarını verdiklerini kaydeden Koçoğlu, güvenlik güçlerine duydukları minnettarlığı ve yaşadıkları acıları anlatmaya kelimelerin yetersiz kaldığını kaydetti.
     Koçoğlu kendisinin de Afyonkarahisarlı olduğunu belirterek, "Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı ve metanetler diliyorum. Tüm hemşehrilerimizin ve tüm ulusumuzun başı sağ olsun" dedi.
    
    
    

Bu haberi 134 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir