ADÜAŞ'a ait taşınmazların özelleştirilmesi

  • Yazı boyutu
ADÜAŞ'a ait taşınmazların özelleştirilmesi

ADÜAŞ'a ait taşınmazların özelleştirilmesi

Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ'ye (ADÜAŞ) ait Antalya'daki taşınmazların özelleştirilmesinde son teklif verme süresi uzatıldı.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, ADÜAŞ tarafından Maliye hazinesine ait Antalya ili, Manavgat ilçesi, Sorkun köyü, 1632 ada 1 parsel ile 1633 ada 3 parselde kayıtlı taşınmazların ihalesi için son teklif verme tarihi 1632 ada 1 parsel için 5 Aralık çarşamba günü saat 11.00'e, 1633 ada 3 parsel için de aynı gün saat 14.00'e kadar uzatıldı.
     Yapılan değişiklik daha önce bu ihaleye katılmak için tanıtım dokümanı ve ihale şartnamesini alan yatırımcılara yazılı olarak bildirilecek.
     Teklifler, tanıtım dokümanı ve ihale şartnamesinde belirtilen hususlar dikkate alınmak suretiyle hazırlanarak yeniden belirlenmiş son teklif verme tarihinde 1632 ada 1 parsel için saat 11.00, 1633 ada 3 parsel için saat 14.00'e kadar ADÜAŞ'a elden teslim edilecek.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir