ADSL ile 3G'yi buluşturan Ortak Kota Türkiye'de ilk defa TTNET'te

  • Yazı boyutu
ADSL ile 3G'yi buluşturan Ortak Kota Türkiye'de ilk defa TTNET'te

ADSL ile 3G'yi buluşturan Ortak Kota Türkiye'de ilk defa TTNET'te

TTNET geliştirdiği yeni teknolojiyle, Türkiye'de ilk kez mobil ve sabit interneti aynı anda tek kotadan sunuyor. "Ortak Kota" paketi ile TTNET'liler evdeki internetlerini 3G ile dışarıda da kullanma özgürlüğünü yaşıyor, internete tek kota, tek fatura ve tek fiyatla bağlanıyor.
     Yapılan açıklamaya göre, iletişim ve eğlence şirketi TTNET, müşterileri için geliştirdiği yeni bir teknolojinin ürünü olan "Ortak Kota" paketi ile internet kullanım şeklini kökünden değiştiriyor. TTNET Ortak Kota paketiyle evden ya da sokaktan bağlanmak, sabit ya da mobil genişbant kullanmak ayrımı ortadan kalkıyor. TTNET bu pratik çözümle müşterilerinin fatura kontrolünü de kolaylaştırıyor.
     Türkiye'de ilk kez sunulan "Ortak Kota" paketi, ADSL ve Avea'nın 3G altyapılarını birleştiren teknolojisiyle mobil ve sabit interneti aynı anda sunuyor. TTNET'liler kotasını ister 3G'den ister ADSL'den kullanıyor ve nereden bağlanırsa bağlansın aynı ücreti ödüyor.
     Kullanıcıya ADSL rahatlığıyla 3G özgürlüğünü bir arada sunan Ortak Kota paketi ile TTNET'liler tek kota, tek fatura ve tek fiyatla hem ADSL ile hem 3G ile internete bağlanıyor.
     TTNET, 24 ay taahhüt veren müşterilerine Ortak Kota NET6 paketini aylık 45 liraya, Ortak Kota NETLİMİTSİZ paketini ise aylık 84 liraya sunuyor. 125 lira değerindeki ADSL Modem, 15 liralık bağlantı ücreti ve 3G hat açılış vergileri ise paketle birlikte sunularak, müşteriye herhangi bir ücret yansıtılmıyor.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir