Adef Makina

  4141 Sokak No:10/b Yeşilova-bornova/izmir (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-4673231 090-232-4673231 --
  ABBAS AYDIN (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Adef Makina Nordson Hot Melt Sıcak Tutkal Yapıştırma Ve Cold Melt Soğuk Tutkal Yapıştırma Sistemleri İzmir Adef Makina

  • Ürün Adı : Adef Makina Nordson Hot Melt Sıcak Tutkal Yapıştırma Ve Cold Melt Soğuk Tutkal Yapıştırma Sistemleri İzmir Adef Makina
  • Verilecek Yerler : İzmir
  • Ürün Kategorisi : Vakum Ve Yapıştırma Makinası

  Ürün Hakkında

  HOTMELT VE COLD MELT SİSTEMLER
  İhtiyaca uygun hotmelt ve cold melt sistemlerin belirlenmesinde siz değerli müşterilerimizle sahada çözüm ortağı olabilmek.
  UES,ROBATECH,NORDSON,MELTON,DYNATECH,HHS PROMELT,GLUGUN,SPRAYGUN…
  SERVİS ve BAKIM
  Bakımlarımız genel olarak firmamızda ya da müşteri talebine göre işletmede yapılmaktadır. Hotmelt ve Cold melt sistemleri bakımına başlamadan önce arıza tespiti yapılır. Akabinde tutkal tankının özel kimyasallarla iç ve dış temizlikleri yapılır.Tank süzgeci ve ınline filtre süzgeçlerinin değişimi,kafa,modül,nozzle’ların temizlik ve bakımı Hotmelt hortumlarının temizliği,tanka ait tutkal pompasının bakımı ve onarımının yapılması.Üretime ve ürüne uygun sıcaklık ve basıncının belirlenerek kaliteli ve uygulamanın iyi yapılabilmesi için yardımcı olmak.Soğuk tutkal ve modüllerinin bakım onarımlarını yapmaktayız.

  TEST CİHAZLARI
  Bakımı yapılan Hotmelt ve Cold melt sistem devre elemanlarının teknik cihazlarla kontrolü yapılmaktadır.Debi ,Püskürtme ve sızdırmazlık kontrolleri yapılmaktadır.

  YEDEK PARÇALAR
  Periyodik bakımlarda değişmesi gereken parçaların (Hortum,Kafa,Nozzel,Tank Filtresi, in line filtre süzgeci, sızdırmazlık seti ve oringler) firmamızca temini ve satışı yapılmaktadır.

  Tümünü göster
  Adef Makina
  4141 Sokak No:10/b Yeşilova-bornova/izmir (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-4673231 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir