Adef Makina

  4141 Sokak No:10/b Yeşilova-bornova/izmir (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-4673231 090-232-4673231 --
  ABBAS AYDIN (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Adef Makina Busch Vakum Pompaları İzmir

  • Ürün Adı : Adef Makina Busch Vakum Pompaları İzmir
  • Verilecek Yerler : İzmir
  • Ürün Kategorisi : Ofset Baskı Makinaları

  Ürün Hakkında

  VAKUM POMPALARI
  İhtiyaca uygun vakum pompasının belirlenmesinde siz değerli müşterilerimizle sahada çözüm ortağı olmak. Müşteri isteğine bağlı olarak 2.EL Vakum Pompası; Blower ve Kompresör (paletli-kömürlü tip ) temin edilerek 1 yıl ADEF MAKİNA garantisi ile Tarafımızca sağlanmaktadır.
  BECKER;RIETSCHLE;BUSCH;LEYBOLD;DVP…
  SERVİS ve BAKIM
  Bakımlarımız genel olarak Firmamızda ya da müşteri isteğine bağlı olarak İşletmede yapılmaktadır. Vakum Pompası Blower ve Kompresör sökülmeden önce arıza tespiti yapılır. Akabinde pompanın sökülmesi ile rotor ve paletlerin ölçümleri yapılarak tekrar kullanımına uygun olup olmadığı tespit edilir. Özel aletlerle rulmanların kontrolleri ve değişimleri yapılır. Filtrelerinin değişimi, sızdırmazlık elemanlarının değişimi Orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Deforme olan mekanik parçalar (Badi,Kapaklar,rotor,culing fan) orjinali ile değiştirilmesi gerektiğinde ise müşteri talebine göre modifikasyon yapılmaktadır.

  TEST CİHAZLARI
  Bakımı yapılan Vakum Pompası, Blower, Kompresörler test cihazları ile kontrol edilmektedir. Bakım sonrası vibrasyon değeri, anlık vakum değeri, birim zamanda toplam vakum değeri ve miktarı ölçerek test sonuçlarının müşterilerle paylaşılması esas alınır.

  YEDEK PARÇA
  Bakımda değiştirilmesi gereken yedek parçaların temini ve satışı firmamız tarafından yapılmaktadır.(rulmanlar, keçeler, conta setleri, filtreler, paletler)

  Tümünü göster
  Adef Makina
  4141 Sokak No:10/b Yeşilova-bornova/izmir (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-4673231 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir