Adana İnşaat 2013 Fuarı açıldı

  • Yazı boyutu
Adana İnşaat 2013 Fuarı açıldı

TÜYAP Adana Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen Adana İnşaat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Kent Fuarı açıldı

TÜYAP Adana Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen Adana İnşaat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Kent Fuarı açıldı.
     Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuarın açılış töreninde, fuarlar sayesinde ilgili sektör mensuplarının teknolojideki değişiklikleri yakından takip edebilme fırsatı yakaladığını söyledi.
     Sektör mensuplarının yeni teknolojileri, görme, öğrenme ve test etme imkanı yakaladıklarını ifade eden Coş, inşaat sektörünün Türkiye'nin en dinamik ve ekonomiyi sürükleyen temel sektörlerden biri olduğunu belirterek, "İnşaat sektörünün Çukurova bölgesinde, işlevini en iyi şekilde yerine getirebilmesi için, fuarda sergilenen yenilikleri uygulamaya yansıtabilmesi gerekir. Bu açıdan yeni teknolojileri bilmemiz ve kullanmamız gerekiyor. Bundan dolayı bölgemizdeki bütün uygulayıcıların bu tür fuarlardan yararlanmak suretiyle, inşaatlarını en iyi, en modern, en fonksiyonlu şekilde ve en ekonomik şekilde gerçekleştirebilmeleri muhakkak ki, çok önem taşıyor" diye konuştu.
     Coş, Kent Fuarı'nda da yerel yönetimlerle ilgili beklentileri karşılayacak ürünlerin sergilendiğini belirterek, şunları kaydeti:
     "Bu fuardan, yerel yönetimde hizmet verenler de yararlanabilecek. Temenni ediyoruz ki ziyaretçi sayısında artışlar olur. Fuarcılık alanında ne kadar ileri gidersek bu, bölgemizdeki ekonominin de canlanmasında o kadar güçlü olacaktır. Bugün buradaki kamu kurumunda çalışan arkadaşlarımın da bu fuarı gezip incelemelerini istiyorum. Kamu kurumları için de en güvenli malzemelerin kullanılması için bu fuardaki her şeyin incelenmesi gerektiğini temenni ve tavsiye ediyorum. İnşallah bu fuar beklenenin üzerinde bir verimle gerçekleşir. Yatırımcılar ve ziyaretçiler açısından da hayırlı sonuçlar üretir."
     TÜYAP Fuarcılık AŞ Genel Müdürü İlhan Ersözlü ise, bu yıl 200'den fazla firma ve 586 markanın katıldığı fuarın 14-17 Şubat tarihleri arasında ziyarete açık olduğunu belirterek, fuarda yer alan ürünler ve bunların sağlayacağı faydalar hakkında bilgi verdi.
     Katılımcılar açılış töreninin ardından fuar alanını gezerek, sergilenen ürünleri inceledi.
    
    
    


Bu haberi 609 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir