"Acil futbolcu aranıyor" ilanı favori oldu

  • Yazı boyutu
"Acil futbolcu aranıyor" ilanı favori oldu

"Sahibinden.com"a amatör lig kulüplerinden biri adına"acil futbolcu aranıyor" ilanı veren Evren Taşçı, sitenin"Efsane İlanlar" köşesinin yeni favorisi haline geldi

E-ticaret platformu "sahibinden.com"a amatör lig kulüplerinden biri adına "acil futbolcu aranıyor" ilanı veren Evren Taşçı, sitenin "Efsane İlanlar" köşesinin yeni favorisi oldu.
     Konuya ilişkin açıklamaya göre, Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan "sahibinden.com"un son zamanlarda en çok konuşulan ilanı, "acil futbolcu aranıyor" oldu.
     Evren Taşçı, amatör lig kulüplerinden biri adına verdiği ilanda, aradığı özelliklere sahip futbolcuya 5 bin lira ücret vaat ediyor.
     Aradığı futbolcunun 10 yıllık tecrübeye sahip olması gerektiğini belirten Taşçı'nın aradığı diğer temel özellikler arasında, oyunu iki yönlü oynayabilen, takım 10 kişi kaldığında 2 kişilik görev yapabilecek, düzgün karakterli, 19-22 yaşlarında, hızlı, zeki, çevik ve ahlaklı orta saha oyuncusu olmak, yer alıyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Taşçı, ilanı bir futbolcuda olması gereken özellikleri belirtmek için siteye koyduğunu, konunun herhangi bir spor kulübüyle ilgisi olmadığını belirtti.
     Taşçı ayrıca, ilanın yayınlamaya başlamasından kısa bir süre içinde çok sayıda başvuru e-postası almasına da çok şaşırdığını kaydetti.
     "Sahibinden.com"daki ilan, "www.sahibinden.com/113949266" linkinden görüntülenebiliyor.


Bu haberi 454 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir