Akademi Marmara

  Batı Mah. Hatboyu Cad. Zeynep İş Merkezi Kat 3 Pendik (Pendik / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4832035 090-216-4832035
  murat maral (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Açıköğretim Kursu

  • Ürün Adı : Açıköğretim Kursu

  Ürün Hakkında

  Akademi Marmara olarak geliştirdiğimiz Açık Öğretimde Bütünsel Yaklaşım Sitemiyle, uzaktan öğretimin dezavantaj gibi görünen bazı noktalarını avantaja dönüştürme çabasındayız.
  Açık öğretimin açığını kapatma hedefiyle geliştirdiğimiz Bütünsel Yaklaşım Sistemi varış noktasında, örgün öğretim ile açık öğretim öğrencisi arasında donanım olarak bir farkın olmamasına ve hatta açık öğretim öğrencisinin tecrübe kaynaklı olarak bir adım önde olması öngörüsüne dayanır.

  Akademi Marmara’nın faaliyet alanlarının gövdesini yüksek açık öğretim dersleri oluşturur. Açık öğretim dışındaki tüm faaliyetlerimiz öğrencilerimizin donanımını arttırmak için organize edilmiştir.

  Sonuç olarak Akademi Marmara’da eğitim bütünsel bir olgudur. Sizi bu bütünselliğe katılmaya ve gelecekte ne kadar önemli bir karar verdiğinizi görmeye davet ediyoruz.

  Ana Faaliyet Konumuz Açıköğretim
  Akademi Marmara’nın ana faaliyet konusu İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültesi öğrencilerini bir bütün olarak iş dünyasına hazır hale getirmektir.
  AÖBYS
  Açıköğretimde Bütünsel Yaklaşım Sistemi bu hedef doğrultusunda hazırlanmış sistemli bir kariyer planlama programıdır. Bu sisteme dahil olmuş her bir öğrenci araç ile amaç arasındaki farkın tam olarak bilincindedir. Yani; amaç Matematik dersinden geçmek değil fakat bu başarının kesin hedef doğrultusunda nasıl bir etkiye sahip olduğunu bilmektir. Bu anlayış da beraberinde sadece ders geçmeyi değil aynı zamanda öğrenilmiş teorik bilgiyi pratik iş dünyasında nasıl kullanacağını bilmeyi getirir.
  Fark Yaratmak
  Uzaktan öğretime her geçen gün talebin arttığı günümüz koşullarında esas olan mezun olmanın yanında fark yaratmaktır. Fark yaratmanın da öğrenmeden geçtiği bilinciyle öğrenmenin tüm bilimsel şartalarını yerine getiriyoruz. Bu ilke, yazarak, görerek, duyarak ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak bir eğitim süreci organize etmemizi sağlıyor. Bu doğrultuda hazırlanmış projektörlü sınıflar öğrenmeyi hızlandırıyor.
  Tüm Dersler Açık
  Açıköğretimde Bütünsel Yaklaşım Sistemi kolay ya da zor ders ayrımı yapmaz. Bu nedenler kurumumuzda 1.2.3.4. sınıfların tüm dersleri işlenir ve öğrenci mezun olma yolunda bir bütün olarak
  Soru çözmeyi kolaylaştıran ders notları
  Sadece öğrencilerimize özel ve sadece kurum içi kullanıma açık özel ders notları test tekniğine göre hazırlanmıştır.
  Her an her yerde soru çözümü ve deneme sınavı
  Her ders için geçmiş yıllarda çıkan soruların yanında, kurumumuzun konusunda uzman kadrosu tarafından hazırlanmış binlerce soru ve deneme sınav çözümleri.

  Tümünü göster
  Akademi Marmara
  Batı Mah. Hatboyu Cad. Zeynep İş Merkezi Kat 3 Pendik (Pendik / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4832035
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir