Göğüs Büyütücü

  söğütlüçeşme caddesi cengiz iş merkezi no 113/5 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3364122
  Mehmet Yılmaz (Firma Sahibi / Ortağı)

  Acı Cehre

  • Ürün Adı : Acı Cehre

  Ürün Hakkında

  Tele Sipariş +90 216 345 90 47

  Acı Cehre - Zayıflama Hapı Detayları
  Zayıflama, Hapı  Acı Cehre - Zayıflama Hapı
  Ürün Detayları :
  ACI CEHRE

  Beklenen Mucize Gerçekleşti.. Acı Cehre
  Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayarak en az 2 beden fark ettirmektedir. Bu mucize bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olacaksınız.

  Akşam Kullanın Sabah 3-4 Kilo Zayıf Olarak Uyanacaksınız..

  Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir. Zayıflamanın yanı sıra kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler. Bir kutu Acı Cehre 75 adet bitki tohumu içerir.

  Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 bitki tohumu halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır ve 24 saat içerisinde 3-4 kilo zayıflama sağlamaktadır.

  Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.

  Acı Cehre zayıflama bitkisinin en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde sağlıklı zayıflama sağlamış olursunuz.

  Yemeklerden sonra ılık su ile alınması, tokluk hissi yaratır ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.
  Yiyecekler ile alınan yağların, midede emilmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek, yağ ve kalori olarak vücutta depolanmamasını sağlar. Kötü kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir.
  Yiyecekler ile bağırsaklara ulaşan besinlerin, burada emilimini en aza indirir. Diğer mineral ve vitaminler alınırken, yağlar gaita yolu ile dışarı atılır.

  ACI CEHRE HAKKINDA

  ZAYIFLAMAK İÇİN DİYET-EGZERSİZ YAPMAYA SON !
  Acı Cehre size sağlıklı ve zahmetsizce kilolarınızdan kurtulma imkanı sunmaktadır. İçeriğinde bulunan %100 bitki tohumu ile doğal yöntemlerle herhangi bir diyet uygulamadan zayıflayabilirsiniz.

  Dünyada bugüne kadar zayıflama alanındaki başarısından devamlı olarak söz ettiren Acı Cehre ile Sağlıklı ve Doğal bir şekilde kilolarınızdan kurtulun.Zayıflamak ve kilo vermek için artık sevdiğiniz yemeklerden mahrum kalmanıza, saatlerce egzersiz yapmanıza, diyet listeleri ile boğuşmanıza gerek yok!

  Yemeğinizdeki yağı anında enerjiye dönüştürerek vücutta depolanmasını önler, vücudunuzu yormaz, hızlı ve sağlıklı kilo vermenizi sağlar.

  Acı Cehre zayıflama bitkisinin kapsül halinde veya diğer yardımcı bitkilerle kullanılmamasındaki amacı ise taklit edilmemesi ve diğer ürünlerden ayırt edilebilmesi amacını gütmektedir.

  Ürün tamamen dalından toplanıldığı gibi olup hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.

  Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.

  Acı Cehrenin mode

  tıpta da yeri vardır. Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.

  KULLANIMI

  İlk gün tok karnına 3-4 adet ılık su ile çiğneyerek veya yutularak içilir. Devam eden günlerde sabah akşam birer adet tok karnına kullanılır.

  1 Kutu Acı Cehrede 75 Bitki Tohumu Bulunmaktadır.

  Tamamen Bitki Kökenidir. %100 DOĞALDIR

  Acı Cehreden en etkili verimi almak için neler yapılmalı?

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Göğüs Büyütücü
  söğütlüçeşme caddesi cengiz iş merkezi no 113/5 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3364122
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir