Acar Nakliyat Ltd. Şti.

  Orhanlı Merkez Mah. TEM Yanyol No:3 Orhanlı Tuzla / İSTANBUL (Tuzla / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3945258 090-216-3945260
  Tarkan Acar (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Acar Nakliyat

  • İlan Sahibi : Tarkan Acar
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Tuzla
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 7 Ekim 2008 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 7 Aralık 2010 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Yük Taşımacılığı

  Acar Nakliyat İlan Açıklaması

  ACAR NAKLİYAT İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1990 yılında nakliye ve lojistik alanlarında faaliyet göstermek amacı ile İstanbul merkezli olarak kurulmuş, 18 yıllık başarılı bir geçmişe sahip, köklü bir kuruluştur.
  ACAR NAKLİYAT, yatırımlarını ülke genelinde istikrarlı bir biçimde projelendirerek yaygınlaştırmış, bugün 1.000 m2’si kapalı olmak üzere 10.000 m2 alanda ve
  30 araçlık filosuyla uluslar arası taşımacılık performansına ulaşmış köklü bir aile şirketidir.
  Bizler, ACAR NAKLİYAT olarak, müşterilerimize güvenilir, hızlı, ekonomik, kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, onların beklentilerini, hedeflenen hizmet kalitesine dönüştürmeyi sağlayarak, kalıcı memnuniyetlerini yaratmayı amaçlamaktayız.
  Müşterilerimizin bu memnuniyetlerinin, onların, rekabet güçlerini arttıracağının bilgisi ve bilinciyle hareket etmekteyiz.
  Hizmetlerini gerçekleştirirken, ilgili tüm sektörel, ulusal ve uluslar arası mevzuat, yasa ve teamüllere uymak, çalışanlarımızın motivasyonunu her zaman müşteri odaklı olarak yüksek tutmak, topluma ve çevreye saygılı olmak ACAR NAKLİYAT’ın vazgeçilmez ve değişmez prensiplerini oluşturur.
  ACAR NAKLİYAT, işte bu çalışma, azim ve kararlılığının geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle yoğrulduğu, toplumumuzun, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin gurur duyduğu bir firma olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
  Önceliklerimizi, müşterilerimizin öncelikleri belirler…
  Hizmetlerimiz
  Tehlikeli Ve Tehlikesiz Kimyevi Madde Taşımacılığı, Kuru yük taşımacılığı, Maden Taşımacılığı, Slobas Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  Acar Nakliyat Ltd. Şti.
  Orhanlı Merkez Mah. TEM Yanyol No:3 Orhanlı Tuzla / İSTANBUL (Tuzla / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3945258
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir