Abdi İbrahim, YOUPLUS destek ürünlerini Türkiye pazarına sundu -Abdi İbrahim Uluslararası…

  • Yazı boyutu
Abdi İbrahim, YOUPLUS destek ürünlerini Türkiye pazarına sundu
     -Abdi İbrahim Uluslararası…

Abdi İbrahim, YOUPLUS destek ürünlerini Türkiye pazarına sundu -Abdi İbrahim Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Genel Müdürü Gedikli: -"Özel içerik kombinasyonları ile farklılaşan YOUPLUS, geniş ürün portföyüyle ihtiyaç yaratan ve karşılayan bir marka"

Abdi İbrahim, Bruno markasıyla pazara sunduğu burun sağlığı ürünlerinin ardından YOUPLUS destek ürünleri grubunu da tüketiciyle buluşturdu.
     Yapılan açıklamaya göre, Abdi İbrahim, Sağlık Ürünleri kategorisine "Herkesin biraz desteğe ihtiyacı vardır" sloganıyla YOUPLUS destek ürünlerini de ekledi.
     Yurt dışında geliştirilen YOUPLUS, vitamin, mineral, Omega-3 yağ asitleri ve çeşitli gıda destekleri gruplarını kapsayan 13 farklı ürünüyle Türkiye pazarına sunuldu.
     Açıklamada, Abdi İbrahim Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Genel Müdürü Cüneyt Gedikli'nin YOUPLUS'ın lansman toplantısındaki açıklamalarına da yer verildi.
     Buna göre, global bir oyuncu olma yolunda atılımlarını sürdürürken aynı zamanda iç pazardaki güçlerini de artırmak üzere faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Gedikli, bu doğrultuda oluşturdukları Sağlık Ürünleri Grubu'nun ilk markası Bruno'yu şimdi de YOUPLUS'un izlediğini ifade etti.
     Gedikli, "Önümüzdeki dönemde gerek kurumsal markamız gerekse ürün ailesini genişletmeyi planladığımız Sağlık Ürünleri markalarımızla daha büyük başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyoruz" değerlendirmesini yaptı.
     YOUPLUS markası altında toplam 13 destek ürünü bulunduğunu dile getiren Gedikli, "Özel içerik kombinasyonları ile farklılaşan YOUPLUS, geniş ürün portföyüyle ihtiyaç yaratan ve karşılayan bir marka. Önümüzdeki dönemde YOUPLUS ürün ailesini daha genişleterek destek ürünleri alanında da lider olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.
     Abdi İbrahim Sağlık Ürünleri Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hayal Tepe de, vitamin, mineral, Omega-3 yağ asitleri gibi önemli besin ögelerinin vücut tarafından üretilmediği için düzenli biçimde vücuda dışarıdan alınması gerektiğine işaret etti.
     Bu besin ögelerinin eksikliği halinde halsizlik, yorgunluk, konsantrasyon kaybı, saç dökülmesi ve tırnakların kolay kırılması, çeşitli bağışıklık sistemi sorunları ve kemik erimesi gibi durumlar ortaya çıkabildiğine dikkati çeken Tepe, "Biz de bu gerçeklerden hareketle YOUPLUS ürün grubunu oluşturduk. Tıbba ve insanlığa hizmet misyonuyla devam etiğimiz yolda 'Herkesin biraz desteğe ihtiyacı vardır' dedik ve artı değer katılmış ürünlerimizi pazara sunduk" bilgisini verdi.
    
     -Sadece eczanelerde satılacak-
    
     Bu arada YOUPLUS Multivitamin, YOUPLUS E-nergy, YOUPLUS Vitamin C, YOUPLUS OMEGA-3, YOUPLUS Immuwel, YOUPLUS Beaut-e, YOUPLUS Me-Morimaxile'den oluşan ürün grubuyla pazara giren YOUPLUS, sadece eczanelerde satılacak.
    
    
    

Bu haberi 665 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir