Abdi İbrahim ve Otsuka Pharmaceutical ortak şirket kurdu

  • Yazı boyutu
Abdi İbrahim ve Otsuka Pharmaceutical ortak şirket kurdu

Abdi İbrahim ve Otsuka Pharmaceutical ortak şirket kurdu

Abdi İbrahim, Japon ilaç firması Otsuka Pharmaceutical Co. Ltd ile yeni bir şirket kurdu.
     Abdi İbrahim Başkanı Nezih Barut, yaptığı açıklamada, son 10 yıldır lisansörü oldukları ve bu sayede güçlü bir iş birliği yaptıkları Otsuka ile ortak bir şirket kurmaktan dolayı çok gururlu olduklarını ifade ederek, yeni şirket ile birlikte, Otsuka'nın global ilaç pazarındaki inovatif yaklaşımını Türk toplumuna birlikte sunacaklarını kaydetti.
     Barut, ortaklıkla birlikte tıbba ve insanlığa hizmet etme misyonuyla 100 yıldır faaliyet gösteren bir şirket olarak, yaptıkları işe değer katma hedefi ve yenilikçi yaklaşımlarla ilaç endüstrisine yatırım yapma tutkusunu gerçekleştireceğine inandıklarını ifade etti.
     Abdi İbrahim ile birleşmenin kendileri için memnuniyet verici olduğunu belirten Otsuka Pharmaceutical Co. Ltd Başkanı ve Tanıtım Direktörü Taro Iwamoto ise Türkiye'ye en yüksek faydayı sağlamak için Abdi İbrahim ile iş birliği yaparken, uzun yıllardır elde ettikleri bilgi birikimi ve deneyimlerini paylaşarak beraber ilerleyeceklerini ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 148 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir