Abdi İbrahim'e Ödül

  • Yazı boyutu
Abdi İbrahim'e Ödül

Abdi İbrahim, "Kalite ve Ticari Prestij Avrupa Altın Ödülü"ne layık görüldü

Abdi İbrahim, Avrupa'da kalite ve mükemmeliyetçilik alanında kendini göstermiş firmaları ödüllendirmek amacıyla her sene OMAC tarafından organize edilen "Kalite ve Ticari Prestij Avrupa Altın Ödülü"nün sahibi oldu.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, Abdi İbrahim, 18 yıl önce Fransa'da kurulan, dünyada yaklaşık 70 ülke ve 7 bine yakın şirketle bağlantısı olan Otherways Management Association Club (OMAC) tarafından "Kalite ve Ticari Prestij Avrupa Altın Ödülü/Golden Europe Award for Quality And Commercial Prestige" ödülüne layık görüldü.
     Uluslararası platformda birçok firmayı bir araya getirmeyi hedeflemek amacıyla yola çıkan, Paris Merkez ve Bahreyn ofisleri aracılığıyla tüm dünyadaki lider şirketler hakkında bilgi toplayarak piyasadaki durumlarını analiz eden OMAC tarafından organize edilen Golden Europe Ödülleri'nde Abdi İbrahim kalite denetimleri geçirdiği fason enternasyonel firmaların önerileriyle oylamaya katılarak, seçilmeye aday gösterildi.
     5-17 Temmuz tarihleri arasında Paris'te düzenlenen törenle ödül, Abdi İbrahim yöneticilerine takdim edildi.
    
    
    


Bu haberi 534 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir