Abdi İbrahim'e Kalite Yönetimi Katılım Ödülü

  • Yazı boyutu
Abdi İbrahim'e Kalite Yönetimi Katılım Ödülü

Abdi İbrahim'e Kalite Yönetimi Katılım Ödülü

Abdi İbrahim, Business Initiative Directions (BID) ödüllerinde "Uluslararası Toplam Kalite Yönetimi Ödülü" aldı.
     Türk ilaç pazarında yer alan Abdi İbrahim, 100'üncü yılında Business Initiative Directions (BID) ödüllerinde Altın kategoride yarışarak "Uluslararası Toplam Kalite Yönetimi Ödülü" almaya hak kazandı.
     Geçtiğimiz on iki ay boyunca Paris, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York'ta gerçekleştirilen toplantılarla 117 ülkeden şirketleri bir araya getiren BID konferansına katılan liderlerin sunduğu teklifle, Abdi İbrahim, QC100 ilkeleri, Müşteri Tatmini, Liderlik, Teknoloji Uygulamaları, İş sonuçları, ISO 9000 ve TOM standartlarını başarıyla yürütmesi nedeniyle ödülün sahibi oldu.
     Abdi İbrahim Üst Yöneticisi (CEO) Candan Karabağlı, ödülün kendilerine büyük gurur verdiğini belirterek şunları söyledi:
     "Yüzüncü yılımızı arkamızda bırakırken böylesine prestijli bir ödül almanın gururu içindeyiz. Bu ödül Abdi İbrahim olarak işimizi nasıl benimsediğimizin ve nasıl titizlikle çalıştığımızın en önemli kanıtı. Gerek üretim tesislerimiz, gerekse kalifiye iş gücümüzle Türk ilaç pazarının liderliğini sürdürürken, uluslararası platformlarda da önemli bir oyuncu olmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Öte yandan 100'üncü yılımızın en özel hediyelerinden biri de bu ödülü almamıza katkıda bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum."
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir