ABD Ticaret Bakan Vekili Rebecca Blank, TÜSİAD'ı ziyaret etti

  • Yazı boyutu
ABD Ticaret Bakan Vekili Rebecca Blank, TÜSİAD'ı ziyaret etti

ABD Ticaret Bakan Vekili Rebecca Blank, TÜSİAD'ı ziyaret etti

ABD Ticaret Bakan Vekili Rebecca Blank ve ABD Başkanı Dış Ticaret Özel Temsilcisi (USTR) Ron Kirk, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'ni (TÜSİAD) ziyaret etti.
     TÜSİAD'tan yapılan açıklamaya göre, ABD Ticaret Bakan Vekili Rebecca BLANK ve ABD Başkanı Dış Ticaret Özel Temsilcisi (USTR) Ron Kirk bugün TÜSİAD'ı ziyaret ederek TÜSİAD heyeti ile bir toplantı gerçekleştirdi.
     TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner başkanlığındaki heyet ile gerçekleşen toplantıda iki ülke arasındaki ekonomik ilişkiler ve üçüncü ülkelerde yapılabilecek işbirlikleri ele alındı.
     TÜSİAD heyetinde ayrıca, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Bayazıt, TÜSİAD International ABD Çalışma Grubu Başkanı Adnan Nas, TÜSİAD International Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Şerif Egeli, TÜSİAD International Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Markus Slevogt, Murat Özyeğin, Ata Köseoğlu ve Tamer Saka ve Arif Özozan yer aldı.
    
    
    

Bu haberi 270 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir