ABD'nin Ankara Büyükelçiliği girişindeki patlama -Türk Amerikan İşadamları Derneği: "Güvenliği…

  • Yazı boyutu
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği girişindeki patlama
  -Türk Amerikan İşadamları Derneği:
  "Güvenliği…

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği girişindeki patlama -Türk Amerikan İşadamları Derneği: "Güvenliği tehdit eden, masum insanların hayatına kast eden her türlü terör olayını lanetliyoruz"

Türk Amerikan İşadamları Derneği (TABA/AmCham), ABD'nin Ankara Büyükelçiliği girişindeki patlamaya ilişkin açıklama yayımladı.
     Dernekten yapılan yazılı açıklamada, patlamadan dolayı büyük üzüntü duyulduğu belirtilerek, "Saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyoruz. Güvenliği tehdit eden, masum insanların hayatına kast eden her türlü terör olayını lanetliyoruz. Bu tür saldırılar iki ülke arasındaki dostluk ilişkilerini bugüne kadar zedeleyemedi bugünden sonra da bu dostluğu etkilemeyecektir" denildi.
     Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
     "Yetkililerin sorumluları bulacağına inanıyoruz. Türkiye doğusundan batısına kuzeyinden güneyine güvenilir ve güçlü bir ülkedir. Terör ile ülke güvenliğini tehdit edeceğini düşünenler, her zaman yanıldıklarını görmektedirler. Elim olayda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine de baş sağlığı diliyoruz."
    
    
    

Bu haberi 65 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir