ABank, kredi kartı platformu Bonus'a katıldı

  • Yazı boyutu
ABank, kredi kartı platformu Bonus'a katıldı

ABank, kredi kartı platformu Bonus'a katıldı

Anadolu Grubu iştiraklerinden ABank, kredi kartı platformu Bonus'a katıldı.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Anadolu Grubu iştiraklerinden ABank, kredi kartı platformu Bonus'a katılarak, "Mutlu Bankacılık" anlayışı doğrultusunda hem mevcut bireysel müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi hem de bireysel müşteri oranını arttırmayı hedefliyor.
     Bonus Platformu'na dahil olan ABank'ın müşterileri, Bonus kredi kartlarıyla, sektörün en yaygın üye işyeri ağında sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilecek.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, "Türkiye'nin en büyük kredi kartı platformu Bonus, 14.6 milyon kart sayısı ve yüzde 27.2'lik pazar payıyla, sektör liderliğini elinde bulunduruyor. ABank'ın Bonus'u tercih eden 10. banka olmasından ve hizmetlerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırabilmekten mutluluk duyuyoruz" dedi.
     Garanti Ödeme Sistemleri ile yaptıkları işbirliğinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden ABank Genel Müdürü Hamit Aydoğan ise "Bu anlaşma bankamızın bireysel bankacılık alanında attığı önemli bir adımdır. Bankamızın sektördeki itibarlı konumu güçlenerek sürüyor. Bankamız, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sektördeki pazar payını artırmaya devam ediyor" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 101 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir