AA'nın Rusça test yayınına başlaması -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Anadolu Ajansı…

  • Yazı boyutu
AA'nın Rusça test yayınına başlaması 
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"Anadolu Ajansı…

AA'nın Rusça test yayınına başlaması -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Anadolu Ajansı haberlerinin Rus dilinde de yayınlanacak olması enerji alanında yoğunlaşan ekonomik ilişkilerimizin çeşitlenerek gelişmesine vesile olacaktır"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Anadolu Ajansı haberlerinin Rus dilinde de yayınlanacak olması enerji alanında yoğunlaşan ekonomik ilişkilerimizin çeşitlenerek gelişmesine vesile olacaktır" dedi.
     Anadolu Ajansı'nın Rusça test yayınına başlamasını değerlendiren Hisarcıklıoğlu, Rusça yayının, Doğu ve Batı'nın arasında yer alan, Avrasya bölgesinin iki stratejik ortağı Türkiye ve Rusya arasındaki bağın derinleşmesine ve ekonomik ilişkilerin gelişmesine katkı sağlayacağını belirtti.
     Hisarcıklıoğlu, Anadolu Ajansı haberlerinin Rus dilinde de yayınlanacak olmasının, iki ülke arasındaki enerji alanında yoğunlaşan ekonomik ilişkilerin çeşitlenerek gelişmesine vesile olacağını vurgulayarak, Anadolu Ajansı'nı bu önemli adımdan dolayı tebrik etti.
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir