AA'nın haberleri Daimler Mercedes ekranında -Daimler Mercedes araçların bilgi ekranında bir…

  • Yazı boyutu
AA'nın haberleri Daimler Mercedes ekranında
  -Daimler Mercedes araçların bilgi ekranında bir…

AA'nın haberleri Daimler Mercedes ekranında -Daimler Mercedes araçların bilgi ekranında bir süreden beri yer alan AA haberleri beğeniyle takip ediliyor

Anadolu Ajansı'nın (AA) 100. kuruluş yıl dönümü hedefleri kapsamında bir süreden beri Daimler Mercedes araçların bilgi ekranında yer alan AA'nın haberleri, beğeniyle takip ediliyor.
     Teknik altyapısıyla ilgili Airmotion firmasıyla yürütülen çalışmaların tamamlanmasının ardından hizmete giren uygulamayla, birçok mecraya içerik sağlayan AA, bunlara otomotiv sektörüne de eklemiş oldu.
     Brezilya'dan Almanya'ya, Japonya'dan Kanada'ya kadar dünyanın herhangi bir yerindeki Daimler Mercedes sürücüsünün Türkçe haber okuyabilme gereksinimine cevap veren uygulamayla, Daimler Mercedes marka bir araçta bulunanlar AA'nın haberlerini okuyup, servis ettiği fotoğrafları görebiliyor.
     Özellikle yurt dışında yaşayan Türkler tarafından beğeniyle takip edilen uygulamanın, diğer otomobil markalarında da yer alması planlanıyor.
    
    
    

Bu haberi 114 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir