AA Finans Masası TKBB Başkanı Ufuk Uyan'ı ağırlayacak -Uyan, yarın saat 14.00'de AA Finans…

  • Yazı boyutu
AA Finans Masası TKBB Başkanı Ufuk Uyan'ı ağırlayacak 
  -Uyan, yarın saat 14.00'de AA Finans…

AA Finans Masası TKBB Başkanı Ufuk Uyan'ı ağırlayacak -Uyan, yarın saat 14.00'de AA Finans Haberleri Terminali (aafinans.com) canlı yayınına katılacak

Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası, Türkiye Katılım Bankaları Birliği (TKBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk Uyan'ı ağırlayacak.
     AA Finans Masası yarın TKBB Yönetim Kurulu Başkanı ve Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk Uyan ile buluşacak. Bankacılık sektörü ve katılım bankalarına ilişkin gündemdeki konuların ele alınacağı toplantıda Uyan, AA Finans Haberleri Editörlüğü ekibinin sorularını yanıtlayacak. Faizsiz finans sisteminin kuruluşundan bu yana içerisinde aktif olarak yer alan Uyan, sektörün geleceğine ilişkin açıklamalarda bulunacak.
     Uyan'a AA Finans Haberleri Twitter hesabı "@aa_finans" adresinden de soru yöneltilebilecek.
     Toplantı yarın saat 14.00'de aafinans.com'da canlı olarak yayınlanacak.
     AA'nın finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu yeni platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde canlı toplantılar gerçekleştiren AA Finans Masası, daha önceki toplantılarında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ü, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vedat Akgiray'ı, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Başkanı İbrahim Turhan'ı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi, İstanbul Altın Borsası (İAB) Başkanı Osman Saraç'ı, Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil'i ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Işık Gökkaya'yı konuk etmişti.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir