"AA Finans Masası Editör Toplantıları" başlıyor -Toplantıların ilki 10 Eylül Pazartesi günü SPK…

  • Yazı boyutu
"AA Finans Masası Editör Toplantıları" başlıyor
  -Toplantıların ilki 10 Eylül Pazartesi günü SPK…

"AA Finans Masası Editör Toplantıları" başlıyor -Toplantıların ilki 10 Eylül Pazartesi günü SPK Başkanı Vedat Akgiray'ın katılımıyla "aafinans.com" platformunda canlı olarak gerçekleştirilecek

"Finans Masası Editör Toplantıları" 10 Eylül Pazartesi günü Sermeye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vedat Akgiray'ın katılımıyla başlıyor.
     Geçtiğimiz aylarda aafinans.com ile finans haberciliğine adım atan Anadolu Ajansı, ekonomiye yön veren isimleri, piyasa profesyonellerini İstanbul'da düzenleyeceği editör toplantılarında ağırlayacak.
     aafinans.com platformunda canlı olarak yayınlanacak toplantılarda, finans masası çalışanları, sektör profesyonellerine piyasaların cevabını merak ettiği soruları yöneltecek, gündemi tartışacak.
    
     -SPK Başkanı Akgiray ilk konuk...-
    
     Finans Masası Editör Toplantıları'nın ilki 10 Eylül Pazartesi günü SPK Başkanı Vedat Akgiray'ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
     Akgiray'ın sermaye piyasalarına ilişkin gündemdeki konuları anlatacağı ve soruları yanıtlayacağı toplantı, aafinans.com'da canlı olarak yayınlanacak.
     AA Finans Editörlüğü tarafından belli aralıklarla organize edilecek toplantılar, önümüzdeki günlerde finans piyasasının etkin isimlerinin yanı sıra, iş dünyasından önemli temsilcileri de ağırlayacak.
     Anadolu Ajansı'nın 100. yıl hedefleri kapsamında başlattığı projelerin başında gelen "AA Finans Haberleri Terminali" geçtiğimiz aylarda yayına başlamıştı. Finans dünyasının yeni mecrası olarak tasarlanan terminalde, yurt içi ve yurt dışı veri akışının yanı sıra, haberler ve uzman yorumları da yer alıyor.
    
    
    

Bu haberi 118 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir