AA Finans Masası, Bakan Ergün'ü ağırlayacak -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün,…

  • Yazı boyutu
AA Finans Masası, Bakan Ergün'ü ağırlayacak
  -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün,…

AA Finans Masası, Bakan Ergün'ü ağırlayacak -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, yarın AA Finans Masası'na konuk olacak

AA Finans Masası, kabineden ilk konuğunu ağırlayacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, yarın AA Finans Masası'na konuk olacak.
     Bakan Ergün, Anadolu Ajansı'nın bir süre önce başlattığı ve ekonomi gündeminin değerlendirildiği Finans Masası toplantısında, önemli açıklamalarda bulunacak, AA editörlerinin sorularını yanıtlayacak.
     Daha önce Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vedat Akgiray, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Başkanı İbrahim Turhan ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi ağırlayan Finans Masası toplantısı, Ergün'ün katılımıyla yarın saat 14.00'de AA Finans Haberleri Terminali - aafinans.com adresinden canlı olarak yayınlanacak.
     Toplantıda Ergün, özellikle son vergi düzenlemeleri, otomotiv sektöründeki gelişmeler, yeni teşvik sistemi ve gündeme dair diğer gelişmeler hakkında görüşlerini paylaşacak.
     Bakan Ergün'e, AA Twitter hesabı "@aa_finans" adresinden de soru sorulabilecek.
     Finans Masası toplantılarında, ekonomiye yön veren isimler, piyasa profesyonelleri ve iş dünyasının önemli temsilcileri ağırlanıyor.
    
    
    

Bu haberi 131 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir