AA Finans Haberleri Terminali yarın İstanbul'da tanıtılacak -Finans Haberleri Terminali, Başbakan…

  • Yazı boyutu
AA Finans Haberleri Terminali yarın İstanbul'da tanıtılacak
  -Finans Haberleri Terminali, Başbakan…

AA Finans Haberleri Terminali yarın İstanbul'da tanıtılacak -Finans Haberleri Terminali, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılacağı bir etkinlikle piyasa profesyonellerine anlatılacak -Babacan, tanıtımın ardından AA Finans Masası'nın konuğu olacak

Anadolu Ajansı'nın (AA) yeni hizmeti Finans Haberleri Terminali (aafinans.com) Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılacağı etkinlikle İstanbul'da piyasa profesyonellerine tanıtılacak.
     Haliç Kongre Merkezi'nde yarın saat 11.00'de gerçekleştirilecek lansmanda, AA Finans Haberleri Terminali'ne dair yenilikler paylaşılacak.
     AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk ve Finans Haberleri Editörü Ali Bayaslan'ın yeni hizmeti anlatacağı etkinlikte, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da bir konuşma yapacak.
     Babacan, tanıtımın ardından AA Finans Masası'nın konuğu olacak, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak, soruları da yanıtlayacak.
     Etkinliğe, finans piyasalarının yanı sıra iş dünyasından ve ilgili kamu kurumlarından çok sayıda temsilcinin katılması bekleniyor.
    
     -Finans piyasaları için yeni bir platform...
    
     Anadolu Ajansı, "aafinans.com" adresinden yayın yapan Finans Haberleri Terminali ile finans piyasalarına yeni bir haber platformu kazandırdı. Bu hizmetiyle habercilik mimarisini tamamen değiştiren AA, piyasanın istediği hız, dil ve içerikte haber ve analizler üretiyor.
     Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali, yurt içi ve yurt dışı piyasaları yakından takip ederek kullanıcılarına anlık verilere ulaşma imkanı sunarken, bu verileri uzman görüşleriyle yorumlayarak içeriğini daha da zenginleştiriyor.
     Türkiye ve dünyadaki yaygın ağı sayesinde ekonomi ve finans haberlerinin yanı sıra Finans Haberleri Terminali'ni siyaset ve dış politika haberleriyle de destekleyebilen Anadolu Ajansı, yurt içinden, ABD, Avrupa, Ortadoğu ve Asya piyasalarından, alanının önde gelen isimleriyle de anlaşarak finans terminaline özel analizleri de kullanıcılarına sunuyor.
     Anadolu Ajansı'nın Finans Haberleri Terminali, önümüzdeki dönemde özellikle Merkez Bankası, TÜİK, BDDK ve SPK ile gerçekleştirmeyi planladığı işbirlikleri sayesinde kullanıcılarına daha özel ve zengin bir içerik sunmayı hedefliyor.
     Özellikle aracı kurumlar, portföy şirketleri, bankalar, şirketler ve resmi kurumların kullanımı için önemli içerik sunan AA Finans Haberleri Terminali, Anadolu Ajansı'nın vizyonu ile yakın gelecekte başta İngilizce ve Arapça içerik sağlamayı ve Türkiye'nin etki alanını güçlendirmeyi de amaçlıyor.
     AA'nın başlattığı diğer bir yenilik "Finans Masası" toplantıları da AA Finans Terminali için özel paylaşım platformu oluyor.
     Belli aralıklarla gerçekleştirilen Finans Masası toplantılarında her hafta ekonomiye yön veren isimler, piyasa profesyonelleri ve iş dünyasının önemli temsilcileri ağırlanıyor. Toplantılar canlı olarak sadece AA Finans Terminali'nde sektör profesyonellerine ulaştırılıyor.
    
    

Bu haberi 92 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir