AA Finans Haberleri Terminali ekibi "varant eğitimi" aldı -Anadolu Ajansı Finans Haberleri…

  • Yazı boyutu
AA Finans Haberleri Terminali ekibi "varant eğitimi" aldı
  -Anadolu Ajansı Finans Haberleri…

AA Finans Haberleri Terminali ekibi "varant eğitimi" aldı -Anadolu Ajansı Finans Haberleri Editörlüğü ve Ekonomi Editörlüğü muhabirleri Deutsche Securities Genel Müdürü Albert Krespin tarafından verilen "Varant Eğitimi"ne katıldı

Anadolu Ajansı Finans Haberleri Editörlüğü ve Ekonomi Editörlüğü muhabirleri Deutsche Securities Genel Müdürü Albert Krespin tarafından verilen "Varant Piyasası Eğitimi"ne katıldı.
     Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen eğitimde Krespin, varant yatırımcılarını bekleyen riskleri, Türkiye'de varant piyasasını ve bu piyasada işlem gören ürünleri anlattı.
     Yeni bir piyasa olan varant piyasasını analiz eden Krespin, varantlarda yatırım stratejilerine dair son gelişmeleri açıkladı. Eğitimde varantlarda yatırım stratejilerine dair son gelişmeler açıklanırken, "kaldıraçlı yatırım", "varantlarda riskten korunma" ve "varantlarda yatırım senaryoları" üzerinde duruldu.
     Eğitime, Ekonomi Haberleri editörlüğü çalışanları da Ankara Genel Müdürlük binasından telekonferans yöntemiyle katılırken, interaktif konferans, Krespin'in soru cevap bölümünde AA muhabirlerinin varant piyasasına ilişkin sorularını yanıtlamasıyla sona erdi.
     27 Eylül'de Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımıyla, AA Finans Haberleri Terminali'ni uygulamaya koyan Anadolu Ajansı, Türk finans çevrelerine yönelik etkin veri akışı için kadrolarını eğitmeyi sürdürdü.
     Anadolu Ajansı ekonomi ve finans muhabirleri, geçtiğimiz günlerde Borsa Uzmanı Arif Ünver'den "Borsa Eitimi" almıştı.
     Anadolu Ajansı, "100. yıl hedefleri" doğrultusunda AA Finans Terminali'ni yatırımcıların hizmetine sunarken, düzenli olarak gerçekleştirilen AA Finans Masası etkinlikleriyle de piyasaların görüşlerini merak ettiği yetkin isimlerin, gündeme ilişkin önemli açıklamalarını piyasa oyuncularına ulaştırıyor.
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir