Net-de Group

  Fatih Mah. Urfalılar Cad. No:20 (Esenyurt / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4506028 090-212-4506123
  Oktay Demir (Firma Sahibi / Ortağı)

  90 Günde Betonarme Villa

  • Ürün Adı : 90 Günde Betonarme Villa

  Ürün Hakkında

  1983 yılından itibaren Türkiye`de çeşitli illerde yaptığımız inşaatlarla bilgi ve tecrübemizi katlamaya devam ederek, 2011 yılı ilk çeyreği Türkiye`de İstanbul merkezi ile hizmet vermeye başlayan NET-DE VİLLA, perakende konut sektörüne kalite ve hizmet standardını getirmeyi amaçlayan NET-DE GROUP bünyesinde bulunan kurumsal bir markadır.

  NET-DE VİLLA, markalı malzeme kullanımı, kısa inşaat süresi, esnek mimari yapısı, hizmet ve kalite standardı, yetkili bağımsız denetim kurumlarının kontrolü ile kişilerin kendi arsalarına ya da sunulacak arsa alternatiflerinden birisine uygun fiyatlı villa edinebileceklerinin mümkün olduğunu göstermeyi amaçlamaktadır.

  NET-DE VİLLA mevcut hazır villa modellerinin haricinde sizlerden gelen yoğun talep üzerine size özel tasarım ve uygulamaları da gerçekleştirmektedir. Uygulamalarımız içerisinde butik oteller, kısa katlı apartmanlar ve showroomlar da yer almaktadır. Arsanızın imar durumu ve çapına uygun olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda kat planlarınız ve taslaklarınız hazırlanarak, zevkinize hitap eden örnek tasarımlar sunulur. Vermiş olduğunuz bilgi ve istekleriniz doğrultusunda size özel tasarım hazırlanarak uygulamaya koyulur.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Net-de Group
  Fatih Mah. Urfalılar Cad. No:20 (Esenyurt / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4506028
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir