9. Uluslararası Natural Stone fuarı 18-20 Ekim'de İstanbul'da gerçekleştirilecek

  • Yazı boyutu
9. Uluslararası Natural Stone fuarı 18-20 Ekim'de İstanbul'da 
gerçekleştirilecek

9. Uluslararası Natural Stone fuarı 18-20 Ekim'de İstanbul'da gerçekleştirilecek

Natural Stone 9. Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı 18-20 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek.
     Dünyanın alanında en büyük ve en önemli fuarı olma hedefine kilitlenen organizasyon, CNR Holding kuruluşu CNR Ekspo Fuarcılık tarafından Ekonomi Bakanlığı, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği, Uluslararası Doğal Taş Endüstrisi Avrupa Federasyonu, İç Mimarlar Odası ve KOSGEB desteğiyle düzenleniyor.
     Fuar blok sergileme sahası ile birlikte toplam 80 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda fuara 35 ülkeden alım heyeti getiriliyor. İtalya, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Çin, İran, Tunus, Libya, Cezayir, Fas, Kazakistan, Azerbaycan, Rusya ve ABD, Natural Stone'a alım heyeti gönderen ülkeler arasında yer alırken, özellikle Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Ürdün ve İsrail'den gelecek 25'er kişilik alıcı grupları, fuarda ikili görüşmeler gerçekleştirecek.
     Natural Stone'a Türkiye başta olmak üzere İtalya, Yunanistan, İran, Hindistan ve Çin'den firmalar katılacak.
     Bu yıl Natural Stone'da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü tarafından "Taş Üstünde Taş Üzerine Sohbet" konulu seminer de gerçekleştirilecek.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir