Inover Eğitim Teknolojileri

  Guzelyurt Mah.,Beykop 1.Bölg, 9.Cadde, PETEK 53 Sitesi,A/1 Blok, No:1 (Beylicium Alışveriş Merkezi Karşısı) Beylikdüzü-ISTANBUL ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5093333 090-212-5098933
  Barbaros Cokengin (Pazarlama Müdür)

  85 Inch Dokunmatik Akıllı Tahta

  • Ürün Adı : 85 Inch Dokunmatik Akıllı Tahta

  Ürün Hakkında

  INOVER TEKNOLOJİ gurubu son teknoloji ile geliştirilen dokunmatik çelik seramik yüzeyli akıllı yazı tahtalarını sunar.

  Bilgisayar destekli eğitimin yaygınlaşması ile Teknoloji, eğitimde her geçen gün daha sık ve etkin kullanılıyor. Teknolojinin hayatı kolaylaştırdığı gibi eğitimde kolaylaştırdığını ilke edinip kolay kullanımlı, etkili, dayanıklı, kaliteli ve adaptasyonu kolay ileri teknoloji ürünler üretiyoruz.
  Yeni ipek mat çelik seramik emaye yüzeyli, hayat boyu kullanımlı DOKUNMATIK AKILLI TAHTALARIMIZ sınıflarda ve toplantı salonlarında eğitime ve sunumlara yepyeni bir kavram getiriyor.

  Bilgisayar ekranını 3mt ye varan boyutlarda dokunmatik olarak kullanılabilme olanağı sağlıyor. Akıllı tahtayı kullanmak için elektronik kalem yada diğer aksesuarlara ihtiyaç duymuyorsunuz, ister parmakla ister herhangi bir obje ile tahta yüzeyine dokunduğunuz her obje dokunmatik özellik sağlar.

  Ürünlerimizde yazılım ile birlikte İŞ DÜNYASI için dokunmatik kullanım yanı sıra marker kalem ile kullanılabilme çözümlerini geliştirdik. Toplantılarınızda tahta yüzeyine marker kalem ile yazdığınız tüm yazılar bilgisayara kaydediliyor. Program hangi renk marker kalem ile yazıldığını algılayabiliyor ve toplantı esnasında yazdığınız tüm çalışmalar yazıcıdan çıktı olarak alınabiliyor, e-mail ile gönderilebiliyor. Toplantıya katılamayanlara yazı tahtasından yazılan tüm çalışmalar e-mail yolu ile gönderilebiliyor.

  Tümünü göster
  Inover Eğitim Teknolojileri
  Guzelyurt Mah.,Beykop 1.Bölg, 9.Cadde, PETEK 53 Sitesi,A/1 Blok, No:1 (Beylicium Alışveriş Merkezi Karşısı) Beylikdüzü-ISTANBUL ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5093333
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir