81. İzmir Enternasyonal Fuarı sona erdi -"Yaşamın Her Alanında Tasarım" temasıyla kapılarını…

  • Yazı boyutu
81. İzmir Enternasyonal Fuarı sona erdi
  -"Yaşamın Her Alanında Tasarım" temasıyla kapılarını…

81. İzmir Enternasyonal Fuarı sona erdi -"Yaşamın Her Alanında Tasarım" temasıyla kapılarını açan İEF'ye 67 ülke katıldı -"Partner ülke" olarak Latin Amerika ülkelerinin, "onur konuğu il" olarak Hatay'ın yer aldığı fuarın ana sponsorluğunu Tansaş, basın sponsorluğunu da Anadolu Ajansı üstlendi

"Yaşamın Her Alanında Tasarım" temasıyla 67 ülkeyi ve binlerce ziyaretçiyi ağırlayan 81. İzmir Enternasyonal Fuarı sona erdi.
     "Partner ülke" olarak Latin Amerika ülkelerinin, "onur konuğu il" olarak Hatay'ın yer aldığı fuar, 31 Ağustos'ta kapılarını ziyaretçilerine açmıştı.
     Tansaş'ın ana sponsorluğunu üstlendiği 81. İEF'ye Anadolu Ajansı (AA) da basın sponsoru olarak destek sağladı.
     Fuar etkinliklerini haberleriyle dünyaya duyuran Anadolu Ajansı, 2 Nolu Hol'deki standında AA muhabir ve foto muhabirlerinin ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödül alan fotoğraflarından oluşan sergi ile fuarı renklendirdi, stantta ziyaretçilere ajans haberciliği, AA'nın 100. yıl vizyonu ile AA Finans Haberleri Terminali, Şirket Haberleri Bülteni ve AA Haber Akademisi hakkında bilgi verildi.
     Fuarda konserler, sinema, söyleşiler, sergiler, tiyatro, yarışmalar, dans çocuk ve gençlere yönelik birçok etkinlik yer aldı.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir