8. Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı İstanbul'da yapılacak

  • Yazı boyutu
8. Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı İstanbul'da yapılacak

8. Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı İstanbul'da yapılacak

Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı, 18-19 Ekim 2012 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek.
     IMI Conferences tarafından düzenlenen 8. Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı, bu yıl Teleperformance ana sponsorluğunda 18-19 Ekim 2012 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek.
     Çağrı merkezi tasarımından, yeni insan kaynakları politikalarına kadar geniş bir içeriğe sahip olan konferansın gündemini evden çalışma olgusu, e-ticaret ve müşteri hizmetlerinde sosyal medya kullanımı oluşturuyor.
     Türkiye'deki çağrı merkezi sektörünün uluslararası standartlarda gelişimine katkı sağlayan ve her yıl yüzlerce sektör temsilcisini ağırlayan Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı'nın bu yılki konu başlıkları müşteri hizmetlerinde sosyal medya kullanımı, e-ticaret, hızlı değişen müşteri beklentilerine aynı hızla cevap verecek yeni teknolojiler, İK politikaları ve evden çalışma olgusu, çağrı merkezi mimarisi ve dizaynı gibi önemli konular olacak.
    
    
    

Bu haberi 120 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir