8 Mart Dünya Kadınlar Günü -Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan: -"Türkiye'nin büyümesi, gelişmesi ve…

  • Yazı boyutu
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
  -Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan:
  -"Türkiye'nin büyümesi, gelişmesi ve…

8 Mart Dünya Kadınlar Günü -Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan: -"Türkiye'nin büyümesi, gelişmesi ve zenginleşmesinde girişimci iş kadınlarımız, ihracatçı kadınlarımız, çalışan kadınlarımız da önemli rol oynamakta"

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Türkiye'nin büyümesi, gelişmesi ve zenginleşmesinde girişimci, ihracatçı ve çalışan kadınların da önemli rol oynadığını kaydetti.
     Bakan Çağlayan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılında 500 milyar dolar mal ve 150 milyar dolarlık hizmet ihracatı gerçekleştirme hedefine, Bakanlığı'nda görevli tüm kadın mesai arkadaşlarının yanında sanayici, ihracatçı ve girişimci iş kadınlarıyla ulaşılabilineceğine yürekten inandığını ifade etti.
     Türkiye'nin büyümesi, gelişmesi ve zenginleşmesinde girişimci, ihracatçı ve çalışan kadınların da önemli rol oynadığını belirten Çağlayan, mesajında şu ifadeleri kullandı:
     "Kimi zaman anne, kimi zaman eş, kimi zaman öğretmen, kimi zaman hemşire ya da doktor, kimi zaman girişimci, kimi zaman iş kadını, sanatçı, zanaatkar kısacası hayatın her alanında varlıkları hissedilen, erkeklerin en büyük destekçisi, hayat ve yol arkadaşı tüm kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, sağlık, başarı ve esenlikler diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 83 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir