75 bin TTNET'li verilerini NETDİSK'te depoluyor

  • Yazı boyutu
75 bin TTNET'li verilerini NETDİSK'te depoluyor

75 bin TTNET'li verilerini NETDİSK'te depoluyor

TTNET'in fotoğraf, film, müzik gibi verileri depolama imkanı sunan bulut bilişim çözümü NETDİSK'in kullanıcı sayısı 75 bini aştı.
     Yapılan açıklamaya göre, şirketin bulut bilişim çözümü NETDİSK, ücretsiz sunulan 20 GB'lık versiyonu ile kullanıcılarından yoğun ilgi görüyor.
     Üç adımda kolaylıkla kurulan ve internet bağlantısı bulunan her yerden dosyalara erişim imkanı sağlayan NETDİSK, mobil ortamda çekilen video ve fotoğrafların yüklenmesi, e-mail ile dosya yedekleme ve yedeklenen bilgisayarların görüntülenmesini mümkün hale getiriyor.
     IP TV entegrasyonu, son 10 dosyanın görüntülenmesi, müzik oynatıcı ve birden fazla klasör yedekleme seçimi de sadece NETDISK'le sunulan hizmetler arasında yer alıyor.
     NETDISK, kullanıcılarını bilgisayarlar ve sabit disklerde saklanan veriler, teknik arızalar, cihazın kaybedilmesi ya da çalınması, kazalar, yanlışlıkla silme gibi risklere karşı da koruyor. Fotoğraflar, film ve müzik dosyaları güvenli bir biçimde saklanırken, videolar arkadaşlarla NETDİSK üzerinden paylaşılabiliyor.
    
     -Sınırsız kapasite aylık 9,99 lira-
    
     TTNET, 20 GB kapasiteli NETDİSK'i müşterilerine ücretsiz sunuyor, 100 GB kapasiteli NETDİSK'i aylık 4,99 liraya, sınırsız kapasiteyi ise aylık 9,99 liraya sunuyor.
    
    
    

Bu haberi 76 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir