7. Tük Arap Ekonomi Forumu sona erdi

  • Yazı boyutu
7. Tük Arap Ekonomi Forumu sona erdi

7. Tük Arap Ekonomi Forumu sona erdi

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 7. Türk Arap Ekonomi Forumu kapsamında İstanbul'da bulunan katılımcılar onuruna resepsiyon verdi.
     29 Haziran'da başlayan ve iki gün süren Türk Arap Ekonomi Forumu, Bakan Şimşek'in ev sahipliği yaptığı Dostluk ve Kültür Resepsiyonu ile sona erdi.
     Resepsiyona Katar Maliye Bakanı Yusuf Hüseyin Kamal, Tunus Maliye Bakanı Hüseyin Dimassi, Irak Maliye Bakanı Rafi İsavi, Yemen Maliye Bakanı Sakhar Al-Wageh, Lübnanlı Al-Iktissad Wal-Aamal Group Üst Yöneticisi (CEO) Rauf Abu Zaki, Tunus Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Nurettin El Kaabi ve Türk Arap Ekonomi Forumu'nu izleyen çok sayıda davetli katıldı.
     Resepsiyonda ayrıca Arap ülkelerinde ilgiyle izlenen Türk dizilerinin oyuncularından Halit Ergenç, Murat Yıldırım, Bergüzel Korel ve Selma Ergeç de yer aldı. Bakan Şimşek, Halit Ergenç, Murat Yıldırım, Bergüzel Korel ve diğer konuklarla sohbet etti.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir