7. IF Wedding Fashion İzmir'e doğru

  • Yazı boyutu
7. IF Wedding Fashion İzmir'e doğru

İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs: "İzmir'i modanın kalbinin attığı, uluslararası bir moda merkezi haline getirmek istiyoruz"

İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, "İzmir'i modanın kalbinin attığı, uluslararası bir moda merkezi haline getirmek istiyoruz" dedi.
     Örs, yaptığı yazılı açıklamada, 13-16 Şubat 2013 tarihlerinde Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda 7. kez düzenlenecek olan IF Wedding Fashion İzmir'e (Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı) ilişkin hazırlık çalışmalarının devam ettiğini ve fuara şimdiye kadar 139 firmanın başvuruda bulunduğunu belirtti.
     İZFAŞ olarak IF Wedding Fashion İzmir'i çok önemsediklerini ve fuara çok değer verdiklerini kaydeden Örs, "Fuarımızın gelişiyle birlikte İzmir, özellikle gelinlik sektöründe uluslararası bir marka oldu. Bu başarıdan güç alarak, İzmir'i modanın kalbinin attığı, uluslararası bir moda merkezi haline getirmek istiyoruz" dedi.
     Geçen yıl düzenlenen fuara 188 firma katılmış, 26 bin 600 metrekare alan üzerinde gerçekleşen IF Wedding Fashion İzmir'i 14 bin 955 kişi ziyaret etmişti.
    
    
    


Bu haberi 381 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir