32. İzmir Ayakkabı Kış Fuarı sona erdi -Fuarı, 28 ülke ve Türkiye'nin 63 ilinden profesyonel…

  • Yazı boyutu
32. İzmir Ayakkabı Kış Fuarı sona erdi
  -Fuarı, 28 ülke ve Türkiye'nin 63 ilinden
  profesyonel…

32. İzmir Ayakkabı Kış Fuarı sona erdi -Fuarı, 28 ülke ve Türkiye'nin 63 ilinden profesyonel ziyaretçi gezdi

31. İzmir Ayakkabı Kış Fuarı'nı 28 ülke ve Türkiye'nin 63 ilinden profesyonel ziyaretçinin gezdiği bildirildi.
     İZFAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, 31 Mayıs-3 Haziran 2012 tarihleri arasında, İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda düzenlenen Ayakkabı Kış-32. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı sona erdi.
     Fuarda, İzmir, Adana, Ankara, Çorum, Konya, Gaziantep, İstanbul, Konya, Sakarya, Trabzon ve Tayvan'da üretim yapan 127 firma profesyonel ziyaretçilerle buluştu.
     Fuar için 28 ülkeden ve Türkiye'nin 63 ilinden profesyonel ziyaretçi İzmir'e geldi.
     Dört gün süreyle sadece profesyonel ziyaretçiye açık kalan ve üç holde gerçekleşen fuarda, 2013 kışının bay-bayan-çocuk ayakkabı, bot, çizme modelleri ile çanta, bavul, cüzdan, kemer tasarımları sergilendi.
     İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, İZFAŞ olarak sektöre, kent, bölge ve ülke ekonomisine destek vermek için uğraştıklarını, 32.'si düzenlenen Ayakkabı Kış Fuarı'nda çeşitli ticari anlaşmaların yapıldığını kaydetti.
     Örs, "İZFAŞ olarak amacımız, Türk fuarcılık sektörünün doğduğu şehir olan İzmir'in ve ülkemizin fuarcılık endüstrisine katkı koymaktır. Bu bilinçle ve yürüttüğümüz çalışmaların, umut ettiğimiz sonuçlara ulaşacağı inancıyla, birlikte hareket ettiğimiz örgüt ve kuruluşların yöneticilerine, sektör temsilcilerine, desteğini bizden esirgemeyerek fuarcılığa, ülke ekonomisine ve İzmir'in gelişmesine katkı koyan herkese teşekkür ediyorum" dedi.
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir