30 Ağustos Zafer Bayramı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"30 Ağustos Zaferi, milletimizin birlik…

  • Yazı boyutu
30 Ağustos Zafer Bayramı
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"30 Ağustos Zaferi, milletimizin birlik…

30 Ağustos Zafer Bayramı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"30 Ağustos Zaferi, milletimizin birlik ve beraberliği ile karakterinin resmidir"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Yüzyıllardır, bu topraklarda kardeşçe, bir ve beraber olarak yaşayan milletimizin tarihine bakanlar, hiçbir oyun ve planın, bu ülkenin hamurunu değiştiremeyeceğini apaçık görürler" dedi.
     TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, birlik ve beraberliğin öneminin altını çizdi. Hisarcıklıoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:
     "Şehitlerimizin kanlarıyla ve büyük fedakarlıklarla kurulan, bugün tüm dünyanın saygınlığını kazanmış olan mode Türkiye Cumhuriyeti, bütün vatandaşlarıyla bir ve beraberdir. Bu resmi, hiçbir kirli çıkar üzerine yapılan hesap bozamaz. Yüzyıllardır, bu topraklarda kardeşçe, bir ve beraber olarak yaşayan milletimizin tarihine bakanlar, hiçbir oyun ve planın, bu ülkenin hamurunu değiştiremeyeceğini apaçık görürler. Vatan, millet, bağımsızlık ve bayrak gibi değerlerimiz için canlarını feda eden ve bugün sahip olduğumuz imkanların temellerini atan, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimize şükran ve minnet duymaktayız.
     Türk iş dünyası olarak bizler de, onların kurduğu bu büyük ülkeyi, medeniyet yarışında en ön sıraya taşımaya milletimizin önünde söz verdik. Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyorum."
    
    
    

Bu haberi 147 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir